Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megvárjam? 2 és fél hónap .

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dexy kérdése:

Megvárjam? 2 és fél hónap .

Figyelt kérdés
Ismerkedem egy nagyon hejes fiúval. Hétvégén találkoztunk, szombat vasárnap hétfő... kedden viszont elutazott Londonba dolgozni. Decemberben jön haza. Minden nap beszélünk skypon. csókolóztunk, és volt egy kis petting, nagyon tetszik nekem... De olyan soknak tűnik ez a 2 és fél hónap...
2011. szept. 24. 21:41
 1/7 anonim ***** válasza:
tégy belátásod szerint
2011. szept. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ha hazajön, simán folytathatjátok, de szerintem ő sem fogja vissza magát a távolban, ismerkedik, szexel, te is nyugodtan keresgélhetsz, amíg ő távol van, lehet, hogy találsz jobbat, lehet, hogy ő nem vár majd rád, vagy csak szexelni akar majd

egy ilyen egy-két randi, csók, petting ismeretségből nem sokat szűrhetsz le


amúgy mit dolgozik Londonban?

2011. szept. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Étteremben dolgozik. Biztos vagyok benne h szexelni fog mással ahogy én is. De ugy elragadtattam magam vele hogy az hihetetlen. Megvárnám, tehát semmi komolyba nem kezdenék, mégis olyan őrültségnek tartom.
2011. szept. 24. 21:50
 4/7 IQnindzsa ***** válasza:

Kiscsibém... Szerinted tényleg a gyakorikerdesek ismeretlen idegenjei fogják tudni ezt neked megválaszolni?

Kérdezz szexről.. kérdezz perverziókról.. kérdezd ,hogy jól nézel-e ki.. Arra tudok válaszolni. Arra ,hogy megéri-e várni valakire azt CSAK TE válaszolhatod meg.

Ha mindenáron választ akarsz akkor szerintem a két és fél hónap nagyon rövid idő. Fél lábon is ki lehet bírni.

2011. szept. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Figyelj, te is fogsz közben szexelni mással, meg ő is fog, ennek ellenére, ha hazajön, akkor majd veled is lefekszik. Ha ezt nevezzük úgy, hogy megvárjátok egymást, akkor igen, megéri várni. Egy férfi bármikor lefekszik veled, nem érdekli, hogy közben eltelt 2.5 hónap. Gyakorlatilag nem is kell igazán egymásra várni, mert tudjátok, hogy le fogtok feküdni, csak 2.5 hónap múlva. Mielőtt hazajön, küld egy e-mailt, hogy mikor, hol, akkor te odamész, levetkőztök, lefeküdtök és ennyi. Nem egy bonyolult sztori, nem is értem mi a kérdésed.
2011. szept. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem a szexről van szó... Ő kapcsolatot akar ha hazajön! Nem kell h kibirja szex nélkül decemberig, én se fogom. Egyszerűen csak nem tudom álmodozzak e róla
2011. szept. 24. 22:39
 7/7 anonim ***** válasza:

Biztos én vagyok a maradi, de ha kapcsolatot szeretnék valakivel, akkor nem fogok mással szexelni. Ha járni akarok vele, akkor nyilván már jelent valamit nekem az illető, és ezért sem lennék képes lazán kijelenteni, hogy amíg várni kell rá, én mással fogok szexelni.


22/L

2011. szept. 25. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!