Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Felhívjam vagy megvárjam,...

Felhívjam vagy megvárjam, hogy Ő hívjon ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Párommal összevesztünk, de én nem szeretném elveszíteni.

Ő is máshol van jelenleg és én is.

Napközben amikor hívtam azt mondta, hogy ha ráér majd hív.

Délután amikor hívtam azt mondta, majd estére hív.

Már 22 óra, de még nem hívott.

Te mit tennél a helyemben?

Felhívnád vagy megvárnád, amíg hiányzol Neki és felhív Ő?

Köszi, ha segítesz!


2010. ápr. 19. 22:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Én sajnos hívnám, de nem kéne, inkább Ő kéne keressen, ha a te hibádbol vesztetek össze akkor meg te keresd!
2010. ápr. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp várd meg, amíg ő hív. Sőt, ha majd megteszi, a helyedben megkérném, hogy hívjon vissza picit később, mert most nem érsz rá. Hidd el, hatásos lesz! :)
2010. ápr. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Az attól függ ki a fő vétkes. Annak kellene először keresnie a másikat. Ha te vagy akkor neked. Hülyeség arra várni, hogy majd a másik majd a másik. A legtöbb nő ebbe a hibába esik, hogy jajj a büszkeségem jajj keressen ő ha kellek neki. Akkor bújjon ágyba a büszkeségével.
2010. ápr. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
68%

időnként elég nagy veszekedéseink vannak...

én olyankor rányomom a telefont, majd kikapcsolom. tudom, hogy ez rossz szokás, de utálok veszekedni..

pár óra múlva visszakapcsolom, küldök neki egy smst, hogy megint megbántott, mire ő felhív és bocsánatot kér. nálunk így működik.

és persze halálra aggódja magát, amig nem vagyok elérhető.

2010. ápr. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
én a helyedben még ma összejönnék valakivel és elfelejteném.
2010. ápr. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Én nem akaszkodnék rá a helyedben. Mi a fenének napi százszor felhívni? Ha nincs ideje, hát nincs ideje. Lehet, hogy nem telefonon akarja elrendezni a dolgokat.


Én hagynám, hogy hívjon, amikor gondolja. Nincs idegesítőbb, mikor egy csaj egész nap az illetőn lóg, és nem hagyja élni.

2010. ápr. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Sajnos felhívtam, hát sokkal okosabb nem lettem.

Mind a ketten úgy érezzük, hogy a másik hibájából vesztünk össze.

Biztosan meg kellett volna várjam, de Ő olyan makacs sajnos...

Ha felhívna és megkérném, hogy hívjon vissza picit később, ez nagyon jó lenne, de sajnos lehet, hogy várhatnám életem végéig.

Hatásos lenne?

Azzal volt a legnagyobb probléma, hogy nem közeledik hozzám, én meg besokaltam és hisztiztem egyet.

Ő most meg azt mondta a telefonban, hogy Ő nem fog kezdeményezni, de ha én kezdeményezek, Ő nem fog soha elutasítani!

Na, de nekem ez így nem lesz jó sajnos hosszútávon!

2010. ápr. 19. 23:08
 8/17 anonim ***** válasza:
Szerintem jobban járnál, ha a talafonodat elásnád jó mélyre legalább egy hétre. Úgy tűnik, hozzád nőtt.
2010. ápr. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Csak azért vagyok nagy bajban, mert nagyon hiányzik, mert nagyon szeretem a Páromat és én Gyes és munkanélküliség mellett jobban ráérek, mint Ő Aki munka után is a Haverjaihoz jár egyet sörözni.
2010. ápr. 19. 23:34
 10/17 anonim ***** válasza:

Mennyi idős a babátok?Mióta érzed úgy,hogy nem közeledik? Ez alatt szexuális közeledést vagy bármilyen hétköznapi figyelmességet értesz pl.egy kedves bók? Együtt éltek?

Sajnos ezt mindketten elrontottátok.Hisztizni nem szabad soha,azzal elérni nem lehet semmit,csak a pasi agyára menni.Neki pedig nem sörözni kellene a haverokkal (mindig?)hanem veletek lenni,éreztetni,hogy fontos vagy neki.Nem tudom sokat változtál-e szülés óta.Szerintem egy próbát megérne,hogy újra elcsábítod.Tudod szexi fehérnemű,gyerek a nagymamánál,kettesben habfürdő stb jah és meleg vacsora.Ami még nagyon fontos,hogy próbáld nem a fejéhez vágni,hogy mennyire elhanyagol,hogy már megint a haverokkal lóg stb.Jobb lesz neki is úgy hazaérni,hogy nyugodt környezet és család várja és nem egy hárpia.Nyilván ezt a kapcsolatot nem csak te rontottad el,hanem ő is,de ha te teszel érte,akkor remélhetőleg ő is fog,mert nem kell védekeznie és menekülnie...Ne érts félre,nem fogom a párod pártját,mert megértelek,hogy hiányoznak az udvarlások,csak adnék még egy esélyt.Ha nem jön be,akkor viszont elgondolkoznék a folytatáson,mert lehet,hogy egyoldalú már a dolog és ő nem is akarja helyrehozni,csak elfogadja,amit kap,mert úgy kényelmes.Remélhetőleg nem így van és újra színt tudtok vinni bele.

2010. ápr. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!