Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez baj lenne?

Szerintetek ez baj lenne?

Figyelt kérdés

Volt egy doktornő, akihez régebben párszor jártam injekciózásra. És jövő héten lesz a szülinapja. Iwiw-en ismerősöm, arra gondoltam írok neki ez üzenetet. Szerintetek jó ötlet? Mit írhatnék?

Bocsánat hogy ide írtam, nem tudom milyen témába illene a kérdésem.

Előre is köszönöm a válaszokat!


2010. ápr. 19. 14:49
 1/7 anonim ***** válasza:
77%

Mit írhatnál?

Pl azt hogy boldog születésnapot

2010. ápr. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%

"Doki! Figyelmeztetését mélyre szívtam-már nem cigizek-sokat mozgok, jó vagyok és szobatiszta, naponta szívok... egy kis friss levegőt, és megpróbálok rendszeresen étkezni- csak sajnos a börtönszabályzat ezt tiltja..."

:) Tudom, ez nem szülinapi köszöntés, de hasonlóval kezdhetnél, aztán majd belelendülsz, így őt is jókedvre deríted! :)

2010. ápr. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem elég csak annyi hogy boldog születésnapot. mert a többi már nagyon seggnyalásnak tűnne. Én mondjuk nem írnék olyannak akihez igazából sem brátság sem rokonság nem fűz. De hát te tudod :)
2010. ápr. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Mi baj lehetne, ez egy szép gesztus, biztos örülni fog neki, hogy eszedbe jutott.Nyilvánvalóan nem fog kiakadni azon, hogy valaki fel merte köszönteni pláne ha kölcsönösen bejelöltétek egymást.Köszöntsd fel nyugodtan neked is jól esne.
2010. ápr. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%
Csak egy néhány szavas sima üzenetben gratulálj. Képeslap, vagy bármi más szöveg már nem illene a beteg-orvos kapcsolathoz a te esetedben.
2010. ápr. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed mindenképp! Biztos jól esik neki pár sor!!!
2010. ápr. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Annak, aki emberekkel foglalkozik, a legszebb "fizetség" a hála, legyen az orvos, tanár, tűzoltó, stb. Nyilván azért érzed ennek a köszöntésnek a szükségét, mert tett érted, miért lenne baj tehát, ha felköszöntenéd? Biztos örülni fog!
2010. ápr. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!