Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sz baj ha én spórolós vagyok,...

Sz baj ha én spórolós vagyok, de a párom nem igazán az?

Figyelt kérdés

20on évesek vagyunk, nem akarunk a közeljövőben még összeköltözni de beszéltünk róla hogy majd eljön azaz idő is (reméljük)

az a helyzet hogy én vagyok a nő és én mindig is szépen beosztottam a pénzt, nem költekeztem össze vissza, hanem csak ami a legszükségesebb azokat vettem meg.

a párom jól keres, jobban mint én de ő nem ilyen. nem költ összevissza minden hülyeségre nem erről van szó, hanem hasznos dolgokat vesz de abból sokat :D szóval nem az a nagyon spórolós típus

nem hullik ki a kezéből a pénz de mindig van mibe fektetnie

így fog működni a dolog?


2010. ápr. 19. 12:10
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
nálunk ugyanez a szitu,mint nálatok,kérdező,csak mi már együtt élünk. Nem szoktunk soha összeveszni a pénz miatt, egyrészt,mert álltalában én intézem a bevásárlást,mert nekem több időm van, másrészt mert néha emlékeztetem,hogy ezt vagy azt minek akarja megvenni,ha úgysincs rá szüksége. De azért nem szólok bele mindenbe,hagyom hogy költsön magára, vegyen játékot a gépre vagy ilyesmit, csak ha tényleg olyat akar megvenni,ami elég drága,de igazából nem is kell,akkor finoman szóba hozom,hogy lehet hogy ezt nem kéne megvenni.
2010. ápr. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :) igazatok van mindenképpen

nem volt még vitatéma ez soha, de szerintem nem is lesz

2010. ápr. 20. 10:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!