Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki, ha együtt élek egy roma...

Ciki, ha együtt élek egy roma sráccal, akinek van 3 gyereke?

Figyelt kérdés
Sokan lenéznek emiatt, bár a szemembe nem sokan mondták, de érzem, hogy ez így van. Meg is értem, régebben el se hittem volna magamról, hogy ilyesmibe belemegyek. De nagyon szeretjük egymást, így felvállaltam ezt a kapcsolatot. Már 3 éve együtt vagyunk és úgy érzem Ő az igazi. Mi erről a véleményetek?
2010. ápr. 19. 10:33
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
26%
fuj...
2010. ápr. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Szerintem az a ciki hogy ilyet mersz kérdezni! Szóval ez vagy kamukérdés vagy nem tudom..a lényeg hogy süljön le a pofádról a bőr hogy ilyen kérdésekkel mersz itt előállni! H a párod ne érezd cikinek..együtt vagy vele 3 éve..az meg legyen már tökmindegy milyen színű a bőre! mégegyszer aranyom!! TE VAGY AZ IGAZÁN CIKI!
2010. ápr. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
72%

ezt nem tudhatod előre, hogy mibe keveredne majd.


tudod a legtöbben nem szeretik a cigányokat, meg kell jegyeznem, hogy okkal.


a legtöbb cigány pedig nem elég kitartó ahhoz, hogy kiharcolja a bizalmat maga felé. inkább a könnyebb utat választja, és a hasonlók közé megy akik elfogadják. a többi cigány közé.


ha egy olyan kis faluban élnek, ahol mindenki ismeri őket és szeretik, stb és nem tervezik, hogy elköltözzenek onnan ismeretlen helyre, akkor okés, akkor menni fog. de egyéb esetben a fent leírtak esélye valószínűbb.


plusz nem tudhatod, hogy az anya mit nyomat beléjük.


egy ismerősöm cigány nővel jött össze, az apja totálisan tipikus cigány. (mindig lopott dolgokkal üzletel, pl laptopok) a gyereked pedig hiába próbálják normálisan nevelni, nem megy nekik. lop, nem tanul, engedetlen, stb... nyilván köszönhetően az apjának (is) plusz a környezetének.


nagyon kevés cigány tud ellenállni annak a kísértésnek, hogy kihasználja a származásából adódó lehetőségeket, pl azt, hogy félnek tőle az emberek.

2010. ápr. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
53%

Figyelj,ha rendesen dolgozik, szeretitek egymást, és ő rendesen szeretettel neveli a 3 gyermekét, akkor ne foglakozz semmivel. Vannak a romák közt is "rendes" állampolgárok, ugyanúgy ahogyan a magyarok közt is bűnözők. Szal szerintem nem gáz, hogy a környezeted mit szól, ne foglakozz vele. A baj, hogy nagyon rasszista ország lettünk(persze tisztelet a kivételnek) itt nem csak a romáknál, hanem mindennemű más származú emberrel kapcsolatban is sajnos ez a vélemény alakult ki még ha néger, ukrán stb...

szóval ha boldogok vagytok, akkor mit foglalkozol vele? Ha a környezeted igen szeretne és becsülne, akkor nem így állna a dolgokhoz sztem. Hanem figyelembe venné a Te érzéseidet is. És nem csak a szögegyenes szemléletét venne a figyelme alapjául.

2010. ápr. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
28%

" A baj, hogy nagyon rasszista ország lettünk(persze tisztelet a kivételnek) itt nem csak a romáknál, hanem mindennemű más származú emberrel kapcsolatban is sajnos ez a vélemény alakult ki még ha néger, ukrán stb... "


jah tipikus, hogy az ország a rasszista, abba bele sem gondolsz, hogy van e alapja a gyűlöletnek és valóban simán fajgyűlöletről vna e szó.


mellesleg ez a sok "rasszista" nagyon jól kijön a négerekkel, kínaiakkal, ukgránokkal, stb. csak a cigányokkal nem. jah és a zsidó kisebbséggel nincs baja senkinek sem.

2010. ápr. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a ciki, hogy ilyeneket kérdezel.
2010. ápr. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
43%

Az élet alapból sem egyszerű. Minek nehezíteni?


Én inkább a saját gyermekeim felnevelésébe fektetnék energiát, nem pedig idegenéibe.

2010. ápr. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
73%
Ez a te dolgod, a párod miatt ne szégyenkezzél!
2010. ápr. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
26%
nekem nem elő-,hanem utóítéletem van a romákkal kapcsolatban....pfuj
2010. ápr. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!