Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki, ha együtt élek egy roma...

Ciki, ha együtt élek egy roma sráccal, akinek van 3 gyereke?

Figyelt kérdés
Sokan lenéznek emiatt, bár a szemembe nem sokan mondták, de érzem, hogy ez így van. Meg is értem, régebben el se hittem volna magamról, hogy ilyesmibe belemegyek. De nagyon szeretjük egymást, így felvállaltam ezt a kapcsolatot. Már 3 éve együtt vagyunk és úgy érzem Ő az igazi. Mi erről a véleményetek?
2010. ápr. 19. 10:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
72%
Mivel 3 éve boldogok vagytok együtt, teljesen felesleges ez a kérdés.
2010. ápr. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
72%
Rendes, tiszta, dolgos ember? Akkor kit érdekel mások véleménye? Mi történt az anyukával?
2010. ápr. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
72%
Remélem nem provokáció gyanánt írtad ki a kérdést. Mellesleg pedig, ha te ilyesmiken jártatod az agyad, akkor valószínűleg te sem vagy megbékélve a helyzettel, és csak megerősítést vársz. Döntsd el magadban, hogy mit akarsz, majd dönts! De ha tényleg szereted, akkor felejtsd el az ilyen kérdéseket, sőt az se érdekeljen, hogy más hogy néz rád. De ha továbbra is így vélekedsz, ahogy most, akkor jobb abbahagyni a dolgokat, mert magad teszed tönkre...
2010. ápr. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
43%
Azt hogy eleve nem feküdnék össze romával magyar létemre,három gyerekessel meg főleg nem!Nem vagyok rasszista meg ilyenek de számomra ők olyan "szutykos" népség emberileg meg mindenhogy!Szóba állok velük de nem barátkozunk pedig én is láttam már kimondottan jóképű pasit közülük de nem tudott volna érzelmileg megérinteni!
2010. ápr. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Igen, rendes, tiszta , dolgos ember, az anyukával már nem volt fényes a kapcsolatuk, és gyereknevelésre nem igazán alkalmas a hölgyemény, a gyerekekre kapott pénzt kb 1 hét alatt magára fordította, pasizott, stb.

Tényleg jól kijövünk, és nem foglalkozom a negatív véleményekkel,de azért kíváncsi vagyok, hogy így névtelenül milyen hozzászólásokat kapot.

2010. ápr. 19. 10:46
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

egen, mivel nem mondják a szemedbe, de te ezen agyalsz, tehát te megmondod helyettük, ezért egyértelmű, hogy te sem vagy megbékélve a szituval.


a kérdés, hogy milyen idősek a gyerekek, az anyjuk milyen, milyen a családja, stb.


előfordulnak magyarul viselkedő romák, de nagyon gyakori az, hogy a gyerekek felnőnek, szépen belekerülnek a rossz társaságokba és a családban a "nem cigány" tagokat tönkre vágják.


veszélyes. mind1. ha te boldog vagy vele, akkor nem tudom mit agyalsz mindenen, döntsed el, h te el tudod e fogadni a helyzetet, ha el, akkor ennyi.

2010. ápr. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
10:44-nek: Régebben én is úgy gondolkodtam, ahogy te (meg úgy is neveltek). A szutykosságról meg annyit, hogy fehér emberek között is akadnak rusnyák..
2010. ápr. 19. 10:49
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a faluban is van egy pár(ott fordított a helyzet roma lány-magyar fiú), 3 gyerekük van és nagyon szépen élnek. Mesélték, hogy amikor összejöttek micsoda vihar volt belőle, aztán szépen elkezdték élni az életüket stb. és ma már szinte "mintapárnak" számítanak. Minden csoda 3 napig tart! Az meg a te döntésed, hogy felvállalod-e a fiút meg a ( szerintem sokkal nagyobb dolog) 3 gyerekét! Arra viszont készülj fel, hogy mindkét oldalról támadni fognak!
2010. ápr. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem ciki, inkább nehéz lehet.


Az előítéletek arra jók, hogy ne kelljen minden egyes esetet külön-külön megvizsgálni, lehessen (elő-)ítéletet alkotni egy eset-csoportról, mert így gyorsabb. Egyszerűbb tőle az élet. Tehát ez nagy segítség azoknak akik szeretnek gyorsan ítélkezni. Mind teszünk ilyet, gyakorlatilag lehetetlen életben maradni ilyen egyszerűsítések nélkül ebben a bonyolult világban. Ez eddig nem baj.


Emberekre azért nem működik, mert minden ember más, akárhogyan is próbálod csoportokba sorolni őket. Ezt néhány ember belátja, de elég sokan képtelenek erre. Ez van. Ez már lehet gond. Igazából ez mindaddig az ő problémájuk, míg nem próbálják rád kényszeríteni valahogyan az ítéletüket. Ha így tesznek, az gond. Akkor neked energiába kerül, hogy kivédd ezeket a próbálkozásokat. Ez jár a döntéseddel, bevállaltad. Tisztellek ezért.

2010. ápr. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

10.47-esnek


Ha a Kérdező és az apa tisztességes neveli fel a gyereket, akkor nem fognak rossz társaságba keveredni, normális emberek lesznek belőlük. Vagy én gondolom így?

2010. ápr. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!