Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom roma származású és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom roma származású és titokba vagyunk együtt!?

Figyelt kérdés

a szüleim nem engedik,de ők teljesen mások dolgozik az apja,és már voltam náluk de nincs semmi szag..szval normálisak...mit kellene tennem, hogy megengedjék itthon??

apám azt mondta h ezzel lealacsonyítom őt:/

nem tudom h mit évő legyek nagyon szeretem meg ős i engem!!!

már teljesen beleőrülök ebbe a titkolózásba:(


2010. ápr. 3. 16:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
és akkor mi van? legyetek boldogok, és kész.
2010. ápr. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

"de nincs semmi szag..." ezen szakadtam xD legalább lesz mit mesélni a 8-9 kis pujának

na de komolyra fordítva a szót, mond el a szüleidnek, hogy te őt szereted, a családja is teljesen kultúrált, mutasd be apukádnak a fiút

2010. ápr. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is mint az első
2010. ápr. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
én eldugnám otthon a szívlapátot
2010. ápr. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
"Nincs semmi szag" ez tényleg jó volt :DDDD
2010. ápr. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

amit én láttam roma-magyar kapcsolatból,mindig az lett a vége h a férfi irtózatosan megverte a nőt ,ráadásul ha összevesztek,akkor képzeld el hogy odacsődíti majd az egész fámiliát nem lesz se éjjeletek se nappalotok,fenyegetések,kiabálás stb..kell ez neked?!

NE!

2010. ápr. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
68%
kis milka gyereked lesz:(
2010. ápr. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Szerintem azért legyél óvatos. Sok ilyen esetről hallottunk már, hogy a roma férj félholtra veri a fehér feleségét. Tudod, a vér nem válik vízzé. És igen, vannak rendes roma emberek is, de soha nem tudhatod, hogy mikor jön elő belőle az, ami a származása miatt a vérében van.

A helyedben vigyáznék...

2010. ápr. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

A cigány vér nem változik

NEEEEEEE!!!!

2010. ápr. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
jajj, ez a sok rasszista:S Én nekem is volt egy roma barátom, és engem is ugyanúgy tiltottak tőle, ezért is lett vége. Előbb még ismerd meg jobban, hozd olyan helyzetekbe amikben úgymond megmutathatja önmagát. ha olyankor nem viselkedik úgy, mint egy bunkó, akkor szerintem folytassátok.: ha te tényleg úgy látod, hogy nem olyan, akkor pedig elmondhatod anyukádéknak.
2010. ápr. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!