Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom roma származású és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom roma származású és titokba vagyunk együtt!?

Figyelt kérdés

a szüleim nem engedik,de ők teljesen mások dolgozik az apja,és már voltam náluk de nincs semmi szag..szval normálisak...mit kellene tennem, hogy megengedjék itthon??

apám azt mondta h ezzel lealacsonyítom őt:/

nem tudom h mit évő legyek nagyon szeretem meg ős i engem!!!

már teljesen beleőrülök ebbe a titkolózásba:(


2010. ápr. 3. 16:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Cigánnyal hálni nagyobb szégyen, mint cigánynak születni.
2010. ápr. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

hát már több mint másfél éve vagyunk úgymond együtt..

és már voltak helyzetek voltak hibák amiket én követtem el..és nem szólt érte semmit..csak nagyon ritkán szól mert szeret!

2010. ápr. 3. 18:01
 13/14 anonim ***** válasza:

Jóég.Elég cigány van Magyarországon,ne szaporítsd őket! Soha az életben nem jönnék össze,1 cigánnyal se,ez nálam kizáró tényező.Mond el szüleidnek hátha észhez térítenek.

18/L

Amúgy meg azért mert nem szól egyes dolgokért,nem minden esetben jelenti azt hogy szeret.Baromság.Párommal megbeszéljük a dolokat,a rosszat is,kapunk egymástól hideget,meleget,de őszinteség átka..Mégis szeretjük egymást.Persze ő MAGYAR,ahogy én is! :)

2010. ápr. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Hajrá kislány!!!!:)
2010. jún. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!