Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kilátástalannak tartom az...

Kilátástalannak tartom az életet és nem akarok tovább élni! Nagyon depi vagyok. Hogy űzzem el ezt a gondolatot?

Figyelt kérdés
Nagyon sokminden összejött mostanában és úgy érzem már nem érdemes élnem... Nemúgy látom, hogy a jövőben talán változhatna valami. Mit csináljak, hogy ne gondoljak mindig arra, hogy melyik időpontban aludjak el végleg?
2010. ápr. 17. 15:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%

Ha a problémát felismerted már félig ki is lábaltál... Mostmár csak segítségre van szükséged. Határozd meg hogy pontosan mire is lenne szükséged, és kezd el keresni.

Sosem lehet megoldás az hogy feladod...

Szerintem...

25F

2010. ápr. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
82%
Az öngyilkosság 99%ban butaság. Miért? Mert azok szenvednek, akiket itthagy az ember maga mögött. Nem csak lelkileg szenvednek, de sokszor tárgyilagosan is (pl. a felvett hitelt ők nyögik tovább). Érdemes ezért másokat is bántani??
2010. ápr. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
De nagyon nehéz... Tudom, hogy nem megoldás, ha feladom, de úgy érzem eddig bírtam! 20 évesen túl sok mindenen kellett keresztül mennem. Azt is tudom, hogy az öngyilkosok önző emberek, mert nem gondolnak azokra, akiket itt hagynak. De félek az élettől!
2010. ápr. 17. 16:00
 4/16 anonim ***** válasza:
82%
20 évesen félsz az élettől? Van például olyan munkahelyed , ahol napi 8 óráért kapsz 60 ezret? Van barátnőd, aki 3 éve csak lenyúl? Van lakás vagy autótörlesztőd 70ezer/hónap összegben? Van gyereked, aki visszaszájal , mert nem vetted meg neki a 30 ezer forintos cipőt? Vetélt -e már el a felséged a z 5. hónapban , vagy Te? Félsz az élettől......20 évesen még azt se tudod mi az élet!
2010. ápr. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
78%

így van! még annyi szép dolog vár rád... Lakástörlesztés... urológia :D

Viccet félretéve:kiváncsi lennék rá hogy 20 évesen mitől keseredtél meg ennyire... ha nem publikus akkor küldj privit pls

25F

2010. ápr. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Iskola mellett is dolgoztam már. Lassan 1,5 éve van bejelentett munkám (napi 8 órában és nem 60, hanem 63000Ft-ért). 3éve van barátom, akit anyagiakban támogatok. Ha van egy kis felesleges pénzem, mindig rá megy el. Nem rég vettünk egy autót, aminek a felét én fizetem. Gyerekem az még nincs. De igen 20 évesen már megtanultam mi az élet és igenis félek tőle!
2010. ápr. 17. 16:09
 7/16 anonim ***** válasza:
Emiatt kár lenne kiakadni... Mi az amitől igazán félsz?
2010. ápr. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
tudod,amikor el vagy keseredve,nem arra kell gondolni,ami rossz,hanem aminek lehet örülni az életben. Például ott a barátod, akivel lehetsz boldog, lehet szép jövőtök stb.
2010. ápr. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, de a probléma elég egyedi, így ha ide leírom, akkor félek más ráismerne
2010. ápr. 17. 16:18
 10/16 anonim ***** válasza:
akkor privi pls :) A leírtak alapján nem rólam van szó, mert én 25 vagyok és nincs autóm... :D
2010. ápr. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!