Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti elengednétek a 16 éves...

Moja2001 kérdése:

Ti elengednétek a 16 éves lányatokat SZIGET-re?

Figyelt kérdés
Úgy hogy a lany kulfoldi és 1 hetre szeretne menni az osztalytarsaival.Viszont csak lányokkal.

2016. júl. 8. 17:12
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
0%
A piában és a szexben nem látok kivetnivalót. Ha van esze akkor a drogot elkerüli.
2016. júl. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
Hát persze hogy nem látsz, mert lehetsz vagy 16 éves...A te életednek kb ez az értelme, eddig terjed a tudatod. Ez az elkerüli ha eszénél van meg szintén a butuska gyerek szavai...Mondtam ne akard már felnőttként osztani az észt, ha egyszer gyerek vagy.
2016. júl. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
Az meg hogy a tiniként nincs kifogásod a pia ellen inkább elszomorító, a helyedben erre ugyan nem lennék büszke.
2016. júl. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim válasza:
89%

Szép napot !


Én egy 15 éves lány vagyok, Magyarországról.

Tudom, hogy nem nekem szól a kérdés, viszont remélem, hogy tudok egy picit segíteni.

Engem idén elengedett édesanyám és édesapám. Kb. egy hónapja vannak meg a jegyek.

Természetesen nem egyedül megyek, hanem az egyik legjobb barátnőmmel, a testvérével (szintén 15 évesek lesznek 1 hónapon belül) és az édesapjukkal.

Egy napra megyünk, az édesapjuk egész végig ott lesz velünk. A barátnőimmel sosem nyúltunk semmilyen féle alkoholhoz vagy kábítószerhez , cigarettához. Teljes mértékben bíznak bennünk a szüleink. Szerintem elengedheti a lányát, ha az osztálytársait ön ISMERI, és tudja, hogy nem viszik bele a rosszabb dolgokba. (pl. drogok , alkohol).

Biztos volt már a lány kisebb - nagyobb rendezvényeken, (esetleg ott is aludt) ha azokon nem történt semmilyen probléma, itt sem fog szerintem. Ha teljes mértékben megbízik a lányában és tudja, hogy nem menne bele a hülyeségekbe , nem tudják őt befolyásolni az osztálytársai semmivel, akkor érdemes ezt átgondolni.

Engem is nagyon féltenek a szüleim, de tisztában vannak vele, hogy a barátnőim sosem vinnének bele rosszabb dolgokba ,és én sem mennék bele (plussz ahogy fentebb említettem, lesz velünk egy felnőtt). Az én szüleim valószínűleg nagykorú kísérete (természetesen akit jól ismernek személyesen) vagy felelősségteljes barát nélkül nem engednének el még egy fesztiválra sem.

Idén még a Fezen fesztiválra szeretnék elmenni, de oda sem engednének el engem egyedül (szintén egy napra).

2016. júl. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
0%
Nem értem miért baj ha egy fiatal mértékkel alkoholt fogyaszt. Szerinted értelmes ember kipróbál bármilyen drogot? Szerintem még mindig jobb a jó dolgokért élni mint azzal foglalkozni hogy milyen hülyék akik néha megisznak pár pohár sört.
2016. júl. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
Ha mértékkel teszi az persze hogy nem baj, de ugye sokaknak a mérték szóról fogalmuk sincs.
2016. júl. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
Nem olyan rossz a helyzet ahogy sokan gondolják. A hírekbe nyilván csak a szerencsétlen esetek kerülnek be, de a legtöbb buliban senki sem hányja össze magát. Aki arra se képes hogy megítélje, mennyit bír, az meg ne menjen buliba mert életképtelen.
2016. júl. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a tovabbi valaszokat.
2016. júl. 12. 21:00
 49/51 anonim válasza:

44/48 ma 17:11 vagyok.


Persze , természetesen nem baj , ha valaki iszik néha kicsit, de én nem 15 évesen akarom elkezdeni és főleg nem a Szigeten szeretnék először részeg lenni. A kedves szülő pedig korábban említette, hogy a lánya nem szokott alkoholt fogyasztani, ebből gondolom, hogy nem is bírja annyira a piát és kisebb mennyiség is "megárthat".

2016. júl. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
Egy sörtől annak se lehet baja aki nem szokott hozzá. Lehet hogy csak a koncertek miatt mennének. Inni bárhol, bármikor lehet. Felesleges miatta a szigetre menni.
2016. júl. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!