Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti elengednétek a 16 éves...

Moja2001 kérdése:

Ti elengednétek a 16 éves lányatokat SZIGET-re?

Figyelt kérdés
Úgy hogy a lany kulfoldi és 1 hetre szeretne menni az osztalytarsaival.Viszont csak lányokkal.

2016. júl. 8. 17:12
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
88%
Engem elengedtek egy éve a szüleim. De ennyi idősen nem mennék mégegyszer max ha ingyen lenne. Olyan volt, mintha eltapostak volna, alkoholizáló, hányó emberek. Ettől függetlenül nagyon jól éreztem magam, csak ez a része volt kevébé jó. Persze lehet hogy csak rosszkor voltam rossz helyen. Szerintem én elengedném a gyerekemet, nekem sem lett semmi bajom. 16/L
2016. júl. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 A kérdező kommentje:
És külföldi vagy? A valaszodat koszonom.
2016. júl. 8. 17:24
 3/51 anonim ***** válasza:
84%
Csak felnőtt felügyelettel és olyannal, akiben megbízom és tudom, hogy nem fogja magára hagyni hogy keféljen/piáljon. Ha mellé az iskolában és otthon is jól teljesít akkor lehet róla szó, persze pár hónappal korábban, hogy legyen esélye munkával gyűjteni rá.
2016. júl. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 A kérdező kommentje:
Es ha a lany megbizhato pl.: nem pial es nem fekszik ossze fuvel-faval akkor is csak felnott kiserettel engedned el? Koszonom a valaszodat.
2016. júl. 8. 17:29
 5/51 anonim ***** válasza:
96%
A felnőtt férfi kíséretből nem engednék, mert rengeteg ott a drog és alkohol, kell egy józan felnőtt ember aki tiszta fejjel bulizik, de meg is tud védeni ha arra kerülne a sor.
2016. júl. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
53%

Magyar vagyok

*első voltam*

2016. júl. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat.
2016. júl. 8. 17:36
 8/51 anonim ***** válasza:
96%
Itt lakunk a híres "sziget" közelében. Látom mi van itt, amikor megy a hepaj. Akkor még én sem megyek ki sötétedés után, és ennyi zsarut sosem látni itt egy átlagos hétköznap, mint akkor. Igénytelen tömeg, szemét, kosz, ... no comment. Nem gyereklánynak való buli ez. Felnőtt nélkül meg sem fontolnám.
2016. júl. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
14%
Hiába megbízható, elég ha míg koncerten van valaki belerak valamit a vizébe amit a sátornál hagy, vagy meglöki és míg odafordul csempész valamit az italába. A sziget nem gyerekeknek való, én nem engedném. Meg ugye, a másik kérdés, miből gondolta fizetni a kamaszlány?
2016. júl. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim válasza:
41%

Az ilyen feszteken a vízszerű csapolt sör van kb megfizethető árban ,piát meg nem lehet bevinni, a drogosokra nagyon figyelnek. ahhoz, hogy dugjon meg nem kell a szigetre menni.


Igazból a tapasztalat azt mutatja, hogy az ad-hoc középiskolás görbe esték sokkal durvábbak szoktak lenni, mint ez az egész sziget.

2016. júl. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!