Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti elengednétek a 13 éves...

Ti elengednétek a 13 éves lányotokat este 11-ig ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Vasárnap lesz a magyar-belga meccs, és szeretném megnézni a kivetítőn.Eddig minden magyar meccset ott néztem, csak azok nem 9-kor voltak.Nem Budapesten lakom, vagy valamilyen nagyobb városban, ahol őrült módjára vonulnak az emberek az utcán.Barátnőmmel mennék aki szintén 13 éves.Kb 11-re vége van, és 15 perc gyalog az út.Biciklivel 5 perc.Nagyon szeretnék menni, de elég későn ér véget:\ Egyébként nyílván itt is vannak ittas emberek, de ők általában hátul állnak, mi pedig elöl ülünk a füvön.Máskor legkésőbb fél tízig voltam kint.13\l
2016. jún. 24. 11:13
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
73%
Én nem. Most neked rosszul esik, h nem engednek el, de majd ha lesz egy gyereked, megérted.
2016. jún. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
75%
13 éveseknek semmi keresnivalójuk nincs felnőtt felügyelete nélkül este 11-kor az utcán.
2016. jún. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
79%
Ha lenne egy szülő vagy felnőtt rokon, családi ismerős aki felügyel és hazakísér, akkor szerintem nem lenne gond. Legalábbis az én szüleim így mindig belementek az ilyen "különleges" esetekbe. Mondjuk az se mindegy mekkora településről beszélünk. A pesti állapotok tényleg brutálisak. De pl egy Mucsajröcsöge, ahol laknak pár ezren azért nem egy veszélyes hely (tehát ott nem kell attól félni, hogy elkeverednek a lányok a felnőtt kísérő mellől).
2016. jún. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
89%
Én sokkal jobban örülnék, ha inkább otthon néznéd a meccset, áthívhatnád a barátnődet, akár nálatok is aludhatna utána, vagy fordítva, hogy te mész hozzá.
2016. jún. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
19%
jaaaj,nem fognak meg rapelni,ne félj. Menjetek akkor biciklivel! Zalaegerszegen már a ti korotokban isznak, dugnak,cigiznek,szóval,miért ne?
2016. jún. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
69%

"Zalaegerszegen már a ti korotokban isznak, dugnak,cigiznek,szóval,miért ne?"


Elég szar értékrended lehet ha nálad ez legitimizálja azt hogy gyerekek éjszaka lófráljanak az utcán...

2016. jún. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
29%
Én elengednélek, mert egy faluban nem eshet bajotok, vagy legalábbis ugyanannyira történhet valami délelőtt 11-kor, mint este 11-kor és valóban nagy esemény ez annak akit érdekel a foci. És iskolába se kell menni másnap.
2016. jún. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
81%
Kisvárosban laktam, különleges alkalommal elengedtek a szüleim hetedik, nyolcadik osztályos koromban barátnővel (pl tűzijátékra a főtérre), úgy, h valamelyikünk szülei elénk jöttek utána. Szóval próbáld meg így megkérdezni, h megnézitek a meccset, és utána találkoztok szülővel, esetleg nagyobb testvérrel.
2016. jún. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
71%
En elengednem mert kiveteles alkalomrol van szo, de valoszinu ilyen idopontban mar elkisernem.
2016. jún. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
78%
Azért azt ne feledjük, ha döntetlen és hosszabbítás lesz, netán 11-es rúgások, abból az éjjel 11-ből máris 12 lesz, vagy mégtöbb. Sokkal jobban tennétek, ha otthon néznétek, együtt.
2016. jún. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!