Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti elengednétek a 13 éves...

Ti elengednétek a 13 éves lányotokat este 11-ig ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Vasárnap lesz a magyar-belga meccs, és szeretném megnézni a kivetítőn.Eddig minden magyar meccset ott néztem, csak azok nem 9-kor voltak.Nem Budapesten lakom, vagy valamilyen nagyobb városban, ahol őrült módjára vonulnak az emberek az utcán.Barátnőmmel mennék aki szintén 13 éves.Kb 11-re vége van, és 15 perc gyalog az út.Biciklivel 5 perc.Nagyon szeretnék menni, de elég későn ér véget:\ Egyébként nyílván itt is vannak ittas emberek, de ők általában hátul állnak, mi pedig elöl ülünk a füvön.Máskor legkésőbb fél tízig voltam kint.13\l
2016. jún. 24. 11:13
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
81%
Kocsival elvinnélek és vagy ottmaradnék vagy elmennék érted 11-re. Ha addig nincs vége még a meccsnek, akkor megvárnám a kocsiban.
2016. jún. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
61%
19 Én is budapesti vagyok és én sem engednék két 13 éves lányt egyedül az éjszakában Bp.-en, DE a leírásban benne volt, hogy kicsi faluról van szó és mivel voltam már kicsi faluban, falunapon is, tudom jól, hogy milyen állapotok vannak arrafelé. Ha igazán kis falu, akkor még az emberek is vigyáznak egymásra. Ennek ellenére persze kaptam 30%-ot, mivel elengednélek benneteket, az mindegy is, de nekem furcsa, hogy egyesek nem képesek feldolgozni azt, hogy a főváros, nagyváros, kisváros, falu nem ugyanaz a kategória. Egyébként én szülőként a meccs végén kibicikliznék értetek valószínűleg, mivel csak 5 percre van a kivetítő, aztán ennyi, nem kell túlbonyolítani a dolgot.
2016. jún. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
23%
Én Pesten nőttem fel és faluban nem mernék este mászkálni.
2016. jún. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
71%
Nem.
2016. jún. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
28%
Én elengedném.
2016. jún. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Egy felnőttel maximum.
2016. jún. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
ÉN nem engednélek.Az kell hogy valami részeges felnőtt neked essen.Semmi keresnivalód 11-kor az utcán.
2016. jún. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Bár már írtad, hogy elengedtek, de a kérdésre válaszolva:

13 évesen nem engednélek el a barátnőddel. (Az, hogy valaki falun él, nem garancia semmire.)

2016. jún. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:
Én 13 évesen teljesen fel voltam háborodva, ha nem emgedtek el egy buliba, csak éjfélog, ahol volt egy fiú aki 17 éves lett és majdnem összejöttem vele. Így visszagondolva ( most, hogy kég csak 15 vagyok) teljesen jogos, hogy nem engedtek el, mert én sem engedtem volna el magamat.
2018. dec. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!