Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti elengednétek a 13 éves...

Ti elengednétek a 13 éves lányotokat este 11-ig ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Vasárnap lesz a magyar-belga meccs, és szeretném megnézni a kivetítőn.Eddig minden magyar meccset ott néztem, csak azok nem 9-kor voltak.Nem Budapesten lakom, vagy valamilyen nagyobb városban, ahol őrült módjára vonulnak az emberek az utcán.Barátnőmmel mennék aki szintén 13 éves.Kb 11-re vége van, és 15 perc gyalog az út.Biciklivel 5 perc.Nagyon szeretnék menni, de elég későn ér véget:\ Egyébként nyílván itt is vannak ittas emberek, de ők általában hátul állnak, mi pedig elöl ülünk a füvön.Máskor legkésőbb fél tízig voltam kint.13\l
2016. jún. 24. 11:13
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
78%
Dehogy engednék egy kislányt eddig el.
2016. jún. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
6%
Kedves 5-ös hozzászóló, gratulálok! Meg sem lepődöm.... :/
2016. jún. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
77%

szerintem nincs helye éjfélkörül az utcán két 13 éves lánynak. a mostani törvényt nem tudom,de régebben ezért büntettek is.

én úgy engednélek el,hogy a meccs végére értetek megyek kocsival vagy gyalog..az mindegy, de ne egyedül császkáljatok az éjszakában.

2016. jún. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
91%
Apukakat vegyetek ra hogy ok is menjenek veletek! :)
2016. jún. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
86%
Ha egy felnott vagy legalabb idosebb testver/barat, aki megbizhato, elkiser, akkor igen. Egyebkent nem. 13 eves gyerekeknek este fel 10-kor sincs keresnivaloja az utcan, 11-kor meg plane.
2016. jún. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válszokat, igazából elengedtek úgyhogy mindegy:D Eddig mindig hazaértem épségben és időben, nem volt probléma.
2016. jún. 24. 12:27
 17/29 A kérdező kommentje:
Mellesleg 4 évente néhány alkalom, hogy kimegy az ember a kivetítőhöz szerintem nem gáz:)
2016. jún. 24. 12:29
 18/29 anonim ***** válasza:
15%
Bicikli és szevasz.
2016. jún. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
76%
Semmi kivetnivaló nincs abban, hogy egyszer tovább fennmaradtok, vagy különleges alkalomra elengednek 13 évesen, de a többség nem kis településen él, ahol azért viszonylag lehatárolható, hogy milyen emberekkel fogsz este összefutni. Ide mindenki a saját tapasztalatait írja a saját lakókörnyezete alapján, szóval ne csodálkozz, hogy van aki szerint semmi keresnivalód este az utcán. Én pl Budapesten nem bírnám elképzelni, hogy elengedjek két 13 éves lányt kíséret nélkül focimeccsre. Kis településen működhet, de arról nem tudok objektív véleményt mondani, mert nem ott élek.
2016. jún. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
84%
Én elengednélek, úgy, hogy megy veletek valaki idősebb is. :)
2016. jún. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!