Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti elengednétek a 16 éves...

Moja2001 kérdése:

Ti elengednétek a 16 éves lányatokat SZIGET-re?

Figyelt kérdés
Úgy hogy a lany kulfoldi és 1 hetre szeretne menni az osztalytarsaival.Viszont csak lányokkal.

2016. júl. 8. 17:12
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
56%
Igen, bármelyik étteremben belerakhatnak bármit..de általában egy 16 éves étterembe még a szüleivel jár, akik látják ha probléma van. Míg egy fesztiválon, a kortársai jó eséllyel nem veszik észre csak mikor már késő és a fél sziget megerőszakolta. 16 évesen se neki való még a sziget. majd ha nagykorú lesz,akkor már nem én leszek érte a felelős.
2016. júl. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
78%
45%-os és 38%-os, itt a szülőket kérdezték, nem a kamaszokat, márpedig ti azok vagytok, úgyhogy ebben a kérdésben a válaszotok nem értékelhető. Majd akkor írjatok, ha lesz kamasz gyereketek. Ezek a fesztiválok nem gyerekeknek vannak kitalálva, hiába mondod. Felnőtteknek valók, akik tudnak magukra vigyázni. 16 éveseket én be se engednék, nem is értem a fesztivál szervezői hogy mernek felelősséget vállalni a gyerekekért.
2016. júl. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 A kérdező kommentje:
Latom mindenkinek mas a velemenye. De azert nagyon szepen koszonom a valaszokat.Tobben is irhatnak meg tapasztalatokat vagy velemenyeket.
2016. júl. 8. 18:30
 24/51 anonim ***** válasza:
46%
Én csak szigorú felügyelettel egy felnőtt megbízható ember jelenlétében engedném el. Én tavaly voltam a barátnőmmel életünkben először. Eredetileg úgy lett volna hogy négyen megyünk a barátnőmmel és az ő barátnőjével és annak párjával. De nekik közbe jött valami, és lett két szabad jegyünk mert nem tudtak eljönni. Az egyiket a barátnőm húgának adtuk ajándékba mert nagyon szeretett volna eljönni, persze a szülei csak azért engedték el mert velünk volt és bennem maximálisan megmertek bízni mert én a helyi szórakozóhelyen vagyok jegyszedő és rendfenntartó másodállásba, így tudták hogy van tapasztalatom így ezért mertek elengedni, meg én egy kisebb helyi fesztiválon is dolgoztam 21 évesen, ott igaz hogy csak takarítottam, meg besegítettem pakolni de reggeltől estig nyomtam az ipart és cserébe amikor lejárt a műszakom ingyen tartózkodhattam bent bármelyik koncerten. Én már ott láttam dolgokat de a Sziget fesztivál jóval durvább hely. Alapvetően iszonyatosan jó és rengeteg élménnyel gazdagodtunk, a barátnőm húgát is azzal a feltétellel hoztuk magunkkal hogy maximálisan legyen szófogadó és mindig maradjon velünk, minden esetben vagy ha ismerkedik valakivel akkor legyen nagyon szemünk előtt. Így baj nem volt szerencsére 1-2 fiúval ismerkedett meg két külföldi csajjal beszélgettünk így közösen meg elvoltunk velük, de a barátnőm húgát nem engedtem egyedül még wc-re sem. Nem azért mert nem bíztam meg benne hanem mert én voltam érte a felelős és sajnos tudom milyen emberek voltak ott. Rengeteg részeg, drogos ember volt akikkel jó volt vigyázni. Bár egy sem kötött belénk a Sziget fesztivál területén kívül főleg este jobban szemfülesnek kellett lennünk.
2016. júl. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
49%

#19, 23 éves vagyok, dolgozom, egyedül élek, saját lakásom és autóim vannak, nem tini vagyok, akit a szülei tartanak el.


Tudod, én vállalnék gyereket, ha gyári munkás lennék. Étterembe pedig jártam 16 évesen iskola után a barátnőkkel. Jobb enni egy jót és inni egy limonádét, mint buliba járni.


A kérdésre visszatérve obban örülnék ha lenne egy fiú barátja is, aki vigyáz rájuk. illetve függ a lányomtól is. Ha megbízható, akkor akármikor elengedném.

2016. júl. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:
7%

felnőtt vagyok, és szülő.

Ha a baráti társasággal megy, akiket ismerek. akkor el. Ottalvósról megpróbálnám lebeszélni azért, szóval sátrazni az húzós. De amúgy elengedném.


És igen azért mert én is voltam fiatal, és én is mentem társasággal mindenfele. És igen, már akkor is volt minden fene sajnos.

szóval remélem lesz annyi esze a lányomnak mint nekem volt. És lesznek olyan barátai is.


Amúgy szerintem is, egy osztálykirándulás durvább tud lenni, mint egy fesztivál.


Hja lányom is van :) szóval majd számonkérheti rajtam pár év múlva amit itt írtam.

2016. júl. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
95%

A munkám miatt már voltam a legnagyobb fesztiválokon és bár nem vagyok szülő (csak leszek hamarosan), de kijelenthetem, hogy úgy csak a barátnőkkel, nem engedném el. Nem azért, mert olyan rémes, vagy valami (16 évesen már tudnia kell jó hangosan és határozottan nemet mondani), hanem, mert 16 évesen a kölykök még egymást rángatják bele a bajba, legyenek bármilyen jó barátnők. Én is ilyen idősen voltam először a Szigeten, a nagybátyáimmal úgy, hogy nagyapám egy előadóval érkezett a 4. napon. Csodálatos volt. Éreztem, hogy vigyáznak rám (konkrétan még a jegesteámat is megkostolták előttem).

Ilyen támogatás nélkül nem engedném el a gyerekemet.

Persze, ez tőle is függ. Fontos, hogy érett legyen és ne hagyja magát irányítani a társaság által.

26N

2016. júl. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
18%
Ha 16 évesen nem tud magára vigyázni akkor az csak a szülő hibája.
2016. júl. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 A kérdező kommentje:
Koszonom a tovabbi valaszokat is.
2016. júl. 8. 21:58
 30/51 anonim ***** válasza:
66%
38%-os , te kamaszként mit osztod itt az észt minden hasonló kérdésnél? Szoktam látni az agyament válaszaidat a kamasz kategóriában is. Elég visszás, és nevetséges, hogy az életről mit sem tudsz meg a pénz értékéről sem gondolom, de úgy adod a válaszokat mintha minimum felnőtt lennél....
2016. júl. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!