Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti elengednétek a 16 éves...

Moja2001 kérdése:

Ti elengednétek a 16 éves lányatokat SZIGET-re?

Figyelt kérdés
Úgy hogy a lany kulfoldi és 1 hetre szeretne menni az osztalytarsaival.Viszont csak lányokkal.

2016. júl. 8. 17:12
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
55%
Én nem hogy elengedem, de el is megyek vele...
2016. júl. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 A kérdező kommentje:
A valaszokat koszonom.
2016. júl. 9. 13:14
 33/51 anonim ***** válasza:
37%
A személyeskedésre semmi szükség. Ha a pénzzel lenne baj akkor nyilván senki se mondaná hogy fizesse ki a kérdező a lánya bulizását.
2016. júl. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:
40%
De van rá szükség, ugyanis felnőttek kommunikálnak bizonyos témáról. Te lehetsz vagy 16 éves saccra, mi mást mondanál, mint persze engedje el, mert de gáz ha nem engedi, de gáz ha 13 évesen nem szexelhet stb stb...de persze ha következménye van azt a felnőtt viselje, és nézzen vele szembe nem te mint kamasz. Előbb essen le a valagadról a tojáshéj, legyen gyereked mondjuk, és legyél a másik oldalon is....Komolyan ritka nevetséges vagy...Ennyi idősen mi sem egyszerűbb mindenre azt mondani hogy persze hogy normális.
2016. júl. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
33%

Nem szeretnék reagálni a sértésekre. :)

Ugyanakkor, ha már ennyire felnőtt vagy és jobban tudod, leírhatnád hogy mi a kifogásod az ellen hogy egy fiatal lány elmenjen a Szigetre.

2016. júl. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
Az ellen senkinek nem lehet kifogása ha egy fiatal lány akar a szigetre menni, de itt 16 éves gyerekről beszélünk. És itt már számos kifogás felmerül.
2016. júl. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
54%
Ennyi idősen már nem gyerek. Tud magára vigyázni, kivéve ha életképtelennek nevelték.
2016. júl. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
aha persze..pont most volt a híradóban hogy 15 évest erőszakoltak mert mert túl jóhiszemű volt.. pedig itt még nem is ivott.
2016. júl. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim válasza:

és az is benne volt, hogy ehhez még fesztiválra sem kellett elmennie


akkor az utcára sem fogod egyedül kiengedni 30 éves koráig?

2016. júl. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:

még csak a huszonéveim elején járok,szóval nem akarom osztani az észt. de én úgy látom utólag,hogy ez nem 16 éveseknek való. nem maga a sziget, hanem az egész fesztiválosdi.

ráérsz akkor is fesztiválozni,amikor már nagykorú lettél. 2 év is sokat jelent. 16 évesen én pl nagyon naiv voltam. ez sem túl pozitív dolog egy fesztiválon. tényleg sok a pia,drog,szex. nem 16 éveseknek való.

én max a Campusra engednélek el 1 napra. az nem annyira durva és árban is elég jó

2016. júl. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!