Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyha a párotokkal telefonált...

Hogyha a párotokkal telefonáltok, elköszönéskor mindig mondjátok hogy "szeretlek"?

Figyelt kérdés
Mi igen, és komolyan is gondoljuk. Mások szerint ez nyálas. Ti mit gondoltok erről?
2010. ápr. 14. 21:16
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
14:04 vagyok, jól lepontoztatok...de okéokéoké...igazatok van...mindjárt hazajön a férjem, mondom is neki vagy százszor, hogy bepótoljam az eddigi időt :P sztem ki fogja hívni a mentőket :D:D:D:D:D:D nem értem, miért kell lepontozni, akinek más a véleménye, hiszen a kérdezőazt kérdezte, mit gondolunk erről..hát én ezt gondolom: állandóan szeretlekezni nyálas, és felesleges. ez nem azt jelenti, hogy sose mondom...de minden telefonbeszélgetéskor azért nem "kifizetted a takarító nénit?" "igen" "akkor jó, szeretlek"...pfff...elég hülyén hangzik :P
2010. ápr. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:
100%
Ez attól is függ, hogy milyen gyakran találkozunk és, hogy hányszor beszélünk telefonon. Mi pl. ritkán telefonálunk egymás közt, akkor is csak azért mert messze vagyunk egymástól, és igen, akkor mondjuk.
2010. ápr. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!