Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyha a párotokkal telefonált...

Hogyha a párotokkal telefonáltok, elköszönéskor mindig mondjátok hogy "szeretlek"?

Figyelt kérdés
Mi igen, és komolyan is gondoljuk. Mások szerint ez nyálas. Ti mit gondoltok erről?
2010. ápr. 14. 21:16
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
75%
Nekem minden telefon hivas vegen mondja a pasim,es enis neki!Mar belenk rogzult,es persze szeretjuk is egymast! 22/L
2010. ápr. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
53%
Soha nem mondjuk a telefonálás befejezésekor.Nevetségesnek éreznénk azok előtt,akik hallják.Ha ezt mondani kell állandóan,akkor ott valami nincs rendben.Akkor mondjuk egymásnak,ha kettesben vagyunk.
2010. ápr. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
80%
Mi mondjuk mondjuk van amikor 1-2szer kimarad de mondjuk legtöbbször mert jó mondani mert igy érezzük!
2010. ápr. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
71%
"Ha ezt mondani kell állandóan,akkor ott valami nincs rendben" Ne haragudj meg ezért, de ez szerintem hatalmas baromság. Szerintem az,hogy azt mondod a párodnak, hogy szereted, nem erősítgetés, csak elmondod mit érzel iránta.Mi általában naponta többször beszélünk telefonon, mert messze lakik tőlem, és általában nap végén, mikor elköszönünk egymástól, akkor szoktuk mondani.
2010. ápr. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem is nyálas, és bizonyos szituban, pl munkahely vagy buszon vagy akármi még kínos és ciki is lehet. Ez olyan mint az éééén szeretlek jobban, te tedd le előbb. Mindamellett, nem kell mondania, tudom, hogy szeret.
2010. ápr. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
64%

Én csak azt nem értem, hogy buszon vagy munkahelyen ez miért lehet ciki? Szégyelled mások előtt, hogy van párod?

Munkahelyen, buszon, stb. senkinek semmi köze hozzá, hogy te mit mondasz, és kinek.

Ha valaki pedig mégis hallgatózik, hát egészségére! Ha ez buszon van, valószínűleg többet úgysem fogom látni, ha pedig munkahelyen, akkor egy idő után összebarátkoznak az emberek, a barátok pedig nem szokták cikizni egymást tudtommal... :)

Az válaszom a kérdésre pedig az, hogy nem tudom, mert még nem volt igazán komoly kapcsolatom + még fiatal is vagyok, de valószínűleg mondanám a páromnak, hogy szeretem. :)

2010. ápr. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
100%
nem mondjuk mindig. csak akkor szoktuk ha mondjuk elutazom valahova egyedül és 1 hétig nem látjuk egymást. de amúgy ha napközben felhív akkor nem így búcsúzunk el.ha az ember lépten nyomon ezt mondja akkor egy idő után elveszti jelentőségét, de ez csak az én véleményem.
2010. ápr. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
100%

Valakik így mutatják ki a szeretetüket, valakik nem. Én például egy kezemen meg tudom számolni, hányszor mondtam ezt. Viszont a feleségem érzi, hogy szeretem (mert tényleg szeretem), de ezt apró kedvességekkel, segítséggel, testi kontaktussal jelzem, nem verbálisan. Valaki meg máshogy szereti kifejezni. Mások vagyunk.


Viszont kedvenc írom is kitért erre:

"- Eliza - mondtam -, a könyvek közül, amelyeket felolvastam neked, igen sok azt állítja, hogy szeretni a legeslegfontosabb. Talán el kell, hogy mondjam most neked, hogy szeretlek.

- Hát mondd - mondta Eliza.

- Szeretlek, Eliza - mondtam én.

Ezen elgondolkodott.

- Nem - mondta nagy sokára -, ez nekem nem tetszik.

- Miért? - kérdeztem.

- Mert olyan, mintha pisztolyt szegeznél a fejemnek - felelte. - Csak arra jó, hogy valakivel olyasmit mondathassunk, amit valójában bizonyára nem gondol. Mi mást mondhatnék erre én, vagy akárki más, mint azt, hogy < Én is szerelek >?"(Kurt Vonnegut:Börleszk)

2010. ápr. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
86%

Én naponta egyszer hívom a párom,ha nem találkozunk.S mi is mondjuk egymásnak,akár buszon,akár otthon,akár a család előtt.

Én nem látok benne semmi cikit,mert ezek csak érzelmek és amit bármikor kitudok fejezni.

Én is nagyon jól tudom,hogy ez szó nélkül is így van,de mi boldogok vagyunk ha csak kimondjuk egymásnak:)lassan 2év utána is.

2010. ápr. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
100%
Ha hosszabb az elválás, mi azt mondjuk "vigyázz magadra". Ha csak 120-dszorra hívjuk egymás hülyeségért, akkor úgy köszönünk el egymástól, ahogy a kisgyerekünk tőlünk, babanyelven :-D Még senki sem röhögött ki, nekünk viszont burkolt szerelmi vallomás humorral színezve.
2010. ápr. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!