Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyha a párotokkal telefonált...

Hogyha a párotokkal telefonáltok, elköszönéskor mindig mondjátok hogy "szeretlek"?

Figyelt kérdés
Mi igen, és komolyan is gondoljuk. Mások szerint ez nyálas. Ti mit gondoltok erről?
2010. ápr. 14. 21:16
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
70%
Mi szinte mindig mondjuk!Vagy ha olyan a helyzet,csak annyit hogy én is :)
2010. ápr. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
100%

Nem, csak azt, hogy "puszi"... "Szeretlek" még nem hogy telefon végén, de egyáltalán nem volt, pedig lassan fél éve vagyunk együtt. Jó lenne hallani, de én nőként nem fogom először kimondani,másrészt meg úgy érzem, vannak itt érzelmek ettől függetlenül.

Szerintem tényleg sok minden telefonálásnál mondani - de kinek hogy jó, a Ti dolgotok, ha van mögötte érzés, akkor nem nyálas.

29/N

2010. ápr. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
92%
Mi puszit szoktunk küldeni egymásnak a beszélgetés végén.
2010. ápr. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
86%

Én nem monndom ezt a szót túl gyakran. Szerintem elveszíti a jelentőségét ha mindig ezt mondom. Máarészt, azzal, hogy azt mondom "szeretlek", a másikat olyan helyzetbe hozom, hogy neki is mondania "kelljen", mert erre mi mást mondhatna?

Én ritkán mondom, csak amikor úgy elhatalmasodik rajtam ez az érzés.

29/l

2010. ápr. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
100%
Régen mindig mondtuk, minden helyzetbenminden beszélgetés végén. Aztán ma már csak ritkán, de ettől ugyanúgy szeretjük egymást, ha nem jobban.
2010. ápr. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
77%
Mi is mindig mondjuk,helyszíntől függetlenül,ilyenkor úgy oldom meg,hogy ne legyek túl hangos,de ha esetleg valaki mégis hallja,hát nem sok köze van hozzá,mit mondok a telefonba,szóval nincs ebben semmi szégyellnivaló szerintem! Egyébként szerintem sem nyálas,csak az érzelmek egyfajta kifejezését jelenti.Természetesen vannak,akik szerint igen,ők máshogy gondolják,mert nem szeretik mások jelenlétében kimutatni az érzelmeiket.Ilyen is van,nem vagyunk egyformák.
2010. ápr. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
100%
Többnyire igen, de van, hogy épp valamelyikünk olyan helyen van, hogy nem mondjuk. De ha az egyikünk mondja, akkor a másik is mindig, függetlenül attól, hogy hol van. Pl. valamelyik nap férjem mellett volt a főnöke, úgyhogy akkor nem mondjuk. :)
2010. ápr. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
41%
Mi nem mondjuk, szerintem nyálas és felesleges. Attól nem szereted a másikat jobban. Most pontozz le, mert nem egyezik a véleményünk.
2010. ápr. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2010. ápr. 15. 17:34
 30/42 anonim ***** válasza:
56%

Nem, mi nem ezzel köszönünk...


Szerintem is gázos és egy idő után olyan szinten sablonos lesz ez a szó hogy nem fog jelenteni semmit..

2010. ápr. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!