Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyha a párotokkal telefonált...

Hogyha a párotokkal telefonáltok, elköszönéskor mindig mondjátok hogy "szeretlek"?

Figyelt kérdés
Mi igen, és komolyan is gondoljuk. Mások szerint ez nyálas. Ti mit gondoltok erről?
2010. ápr. 14. 21:16
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
65%
Mi nem modjuk, csak néha. Ha állandóan mondjuk, szerintem akkor elcsépelt lesz, megszokjuk. a csak néha mondjuk, akkor amikor monjuk nagyobb örömöt okoz.
2010. ápr. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
61%

ő majdnem mindig mondja a végén, és ritkábban. Szerintem nem nyálas, aki ezt mondja az csak irigykedik, mert nincs senki aki szeresse. :p


21/L

2010. ápr. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
45%

Minden kapcsolat más. Van, akinek ez nyálas, van akinek nem.

Saját magamból kiindulva, amikor egy volt párom mellett nem tudtam kinyílni és nem volt meg közöttünk az összhang, akkor nem mondtuk egymásnak, hogy szeretlek, csak nagyon nagyon ritkán. Mert én is attól tartottam, hogy csak kényszerből válaszolja azt, hogy ő is szeret, mert erre tényleg furcsa máshogy reagálni. Meg ennél jóval földhözragadtabb volt a kapcsolatunk, kevésbé érzelemteljes. Akkoriban én is ezt hangoztattam, hogy minek hallani, meg minek mondani, azt érezni kell, minek megerősítgetni, meg hogy elkopik.

Ám, már más mellett, de azóta megtanultam, hogy ez nincsen így. Akit teljes szívemből szeretek, annak ha naponta ezerszer mondanám sem érezném elégnek. Jó hallani és jó mondani, és nem félek attól, hogy csak kényszerből válaszolja azt, hogy szeret, hisz együtt vagyunk. És rájöttem, hogy akkoriban csak a magam védelme miatt hangoztattam azt, hogy nyálas, és nincs rá szükség.

Tehát kérdésedre válaszolva: igen, sőt nemcsak a telefon végén, de elején és közepén is.

2010. ápr. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
50%
nem, dehogy :) szerintem egyrészt nyálas is, másrészt teljesen felesleges. a férjemnek éreznie kell, hogy szeretem, mint ahogy nekem is azt, hogy ő szeret, nem pedig mondani. az nem ér semmit, ha nem áll öszhangban a tettekkel...elköszönni úgy szoktam tőle telefonon, hogy "szia", bármily meglepő :) ha meg elutazik valamelyikünk, és úgy beszélünk telefonon este, akkor "aludj jól" vagy "jó éjszakát".
2010. ápr. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
100%

szerintem egyáltalán nem nyálas

mondjuk mi nem mondjuk, de ahogy beszél velem...abban benne van minden

a legtöbbször egyébként ezt mondjuk: ÉN IS

2010. ápr. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
59%
13:16 Nagyon tévedsz. Aki feleslegesnek tartja, nem mind irigykedik! Én pl. 3 éve férjnél vagyok és szeretjük egymást. Attól, h mindig mondogatja, még nem szeret jobban és fordítva is: attól, h nem mondja, nem szeret kevésbé. Bár úgy tűnik, egyesek ezen mérik le a kapcsolat komolyságát. Nevetséges.
2010. ápr. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
100%

Mi is mondjuk! :)

33/N

2010. ápr. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
48%

Nekem volt egy pasim, aki nős volt. Nálam volt éppen amikor hívta a felesége. Mindketten "szeretlek"- eztek egymásnak amikor búcsúzkodtak. Sokat ért...

-egy korábbi válaszoló-

2010. ápr. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
66%

16:38 LOL XD

Na, pontosan ennyit ér az egész.

2010. ápr. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
49%
4 és fél éve vagyunk együtt, és minden telefonbeszélgetés alkalmával elmondjuk egymásnak százszor is, hogy TISZTA SZÍVEMBŐL SZERETLEK!!! Ehhez hozzá tartozik az is, hogy nemcsak mondjuk egymásnak, érezzük is, éreztetjük is, nem csak szavakkal fejezzük ki egymásnak. A mai napig naponta kb. 4-5 alkalommal beszélünk és mindig van mondanivalónk egymásnak, odafigyelünk a másikra. Ez a szerelem.
2010. ápr. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!