Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » MIt szóltok ehhez? Gusztustala...

MIt szóltok ehhez? Gusztustalan nem?

Figyelt kérdés
[link]
2010. ápr. 14. 16:17
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
53%
mocsok dögök, hogy gyűlölöm az ilyen embereket! és az állam is!! mért ne lehetne feltételt szabni??? munkát szerezni és dolgozzon egy határidőn belül, különben semmi jövedelme nem, lesz. Nem szép dolog ez és még közhirré teszik! szégyelheti magát az anyja is meg az apja is. Látjátok mikor elhizott kis dög köjkeik vannak?
2010. ápr. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
75%
Ez a nő maga a szánalom...:S Képernyőn keresztül pofon tudtam volna vágni, amit nyilatkozott. Fogadjunk, hogy nem azért csinálja a gyerekeket, mert szereti....
2010. ápr. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
56%

"Ha a kormány pénzt akar nekem adni, miért ne fogadnám el örömmel."

Teljesen igaza van.

2010. ápr. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
39%
Csak irigy vagy, és mindenki más aki ellene van. De ha te lennél az ő helyükben gondolom azért már nem utasítanád vissza a segélyeket. Tipikus magyarok.
2010. ápr. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
100%

Leesett az állam!

Hogy ilyen létezik! Magyarországon aki több gyermeket vállal, nem a pénzért teszi, mert egyáltalán nincs megfizetve, hogy több gyermeke van, s mellette mindkét szülőnek kell lennie jó állásának (a minimálbértől többet fizető), hogy megéljenek, s tényleg semmi luxusra nem telik.

Én speciel szégyelltem magam, amikor egyszer szociális segélyért mentem a hivatalba, hogy ide kerültem. Mert oké, hogy sokan felveszik, csak úgy éreztem, hogy ez megalázó. (főleg két diplomával)

De ők nem is törekednek arra, hogy legyen állásuk, legalább a férjének.

Könnyelműség úgy dönteni, hogy ott hagyom a munkám, mert úgyis megélünk.

2010. ápr. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
50%
az angolok meghetik, a mi országunk nem. én továbbra is azt mondom, hogy gyerek után adókedvezmény, ne segély. sajnálom, ha valakinek büdös a munka. mellesleg pedig mindegy hol él valaki, a társadalom nem arra van, hogy munkaképes embereket eltartson.
2010. ápr. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
100%
Nem az gusztustalan, hogy segélyt kapnak. Sem az, hogy elfogadják. Még önmagában az sem, hogy nem dolgoznak, hiszen elég a segély. De hogy várják, hogy a sorsuk jobbra forduljon, holott a férj simán munkaképes, és méghozzá az ÁLLAMTÓL, azaz a közösségtől várják, na az gusztustalan. Ha semmit nem tesz a maga sorsáért, akkor mások miért tennének érte?
2010. ápr. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
50%
Az összes segélyt elvenném tőlük.
2010. ápr. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 thegodswhip ***** válasza:
81%
Fehér cigányok.
2010. ápr. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
66%

Az a gusztustalan, ahogy a szülők a segélyhez hozzá állnak. Hogy nem tudnak elmenni nyaralni meg ilyesmi ha dolgoznának talán még több pénz jutna a gyerekekre és luxus dolgokra is.

Sajnos itt Magyarországon is nagyon sokan így állnak hozzá hogy "minek menjek el dolgozni mikor kapok segély és így jobban járok".

2010. ápr. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!