Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » MIt szóltok ehhez? Gusztustala...

MIt szóltok ehhez? Gusztustalan nem?

Figyelt kérdés
[link]
2010. ápr. 14. 16:17
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
72%
Anglia megteheti hogy ilyen segélyt ad!Ha tudnád hogy nálunk is milyen sok segélyt kapnak a cigók...
2010. ápr. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
54%
Az ő dolguk! Nem tudom hogy gusztustalan e, ezt majd ők eldöntik! Ha változást akarnak, majd tesznek róla.
2010. ápr. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
71%

Fúj:S

Undorító dolog :@

2010. ápr. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
75%
miért lenne gusztustalan?nem ők tehetnek erről,hanem az ország...gusztustalanságok meg itt is vannak,szétlehet nézni országunkban is.itt is vannak gusztustalanságok...
2010. ápr. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
82%
nem csak ők..a gyerekei is gusztustalanok:D
2010. ápr. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
48%
tenyleg keves segelyt kapnak, en is itt elek angliaban, es igaz, ez itt teljesen normalis, eppen ezert koltoztem ki
2010. ápr. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
77%
ehhez csak azt tudom hozzá fűzni, hogy mindenki költözzön ki angliába és csináljon sok gyereket:D:D:D:D:D
2010. ápr. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem az a gusztustalan, hogy Magyarországon két diplomás szülő fizetéséből alig lehet eltartani egy 4 fős családot. Hét gyerekük van. Erre jár a támogatás, és ha a briteknek ilyen jól megy, miért menne el dolgozni? Hét gyerek köré simán kell 7 szülő. Ezen a híren a kedves magyar majdnem (de talán még lehet, hogy) 2/3-os többségnek majd most el lehet gondolkodni és csinálni valamit, hogy csak negyed ilyen jó helyzetbe hozzák az országot.

A gyerekek meg aranyosak.

2010. ápr. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
76%

hát ez jó. és kevesli a segélyt.

Egyszer talán az angolok is megunják.

2010. ápr. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
72%
Vegig se olvastam. Igen gusztustalan, es igazsagtalan is nem kicsit. Ha jol belegondolsz, az itthoni viszonyokhoz merten gyakorlatilag ugyanez megy. Ismerek oylan csaladot, ahol senki sem dolgozik van gyerek egy rakas, es segelyböl elnek, kenyelmesen. Hozzank kepest biztos, mert mire mi mindent kifizetünk, semmi sem marad, honap vegen meg kenyer sincs. Rohadt egy vilagban elünk. Az angolokrol meg amugyis meg van a velemenyem, csomo gyerekgyilkos van köztük.
2010. ápr. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!