Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők! Mi lenne a reakciotok?...

Szülők! Mi lenne a reakciotok? Mit mondanatok?

Figyelt kérdés
Ha a gyereketek életek állna, s elmondaná, hogy ő valójában egyáltalán nem érzi jól magát a testében, s hogy mar régóta fantáziál a másik nemhez való tartozásról, s azt mondja, hogy szeretne a másik nemhez tartozni (lehet fiú, lany, oly mindegy). Kitagadnatok? Támogatnatok? Sok idő múlva fogadjátok csak el?Tudom, sok hasonló kérdés volt mar, azokat mind vegigolvastam, de más, újabb válaszokra is kiváncsi lennék.

2016. jún. 30. 23:43
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
11%
09:10 nem zavar, legalább látszik hogy meddig terjed a vitakultúrájuk, saját magukat járatják csak le. Azon kívül egy sor se megy, hogy "buta vagy". Mintha az Origón kommentelnék, ugyanaz a szint, becsméreld és járasd le a másikat, annak van igaza aki hangosabban nyerít.
2016. júl. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
91%
Természetesen elfogadnám. Tudom, hogy nem ez nem az ő hibája lenne, hagynám hogy boldog legyen. Viszont ezt az országot rohadt hgyorsan elhagynánk, vannak sokkal elfogadóbb helyek. És ha tényleg igy érez és az orvosi vizsgálatok után minden rendben, akkor előkeríteném a pénzt a műtétekre.
2016. júl. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
84%
Vitakultúra? A fogalmakkal sem vagy tisztában. Miről akarsz vitatkozni így? Amúgy ez nem vitatéma. Ezek tények. Emberi életek. Feltűnt?
2016. júl. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
87%
Támogatnám. A gyerekem, és szeretem, ezzel pedig senkinek nem árt, az én életemre semmilyen hatással nincs, hogy ő vagy a párja milyen nemű, akkor minek szóljak bele, és minek korlátozzam?
2016. júl. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

Nagyon bántana, mert tudom, hogy állati nehéz élete lesz. Még heteroszexuális, egészségesnek és normálisnak mondott pszichoszexuális fejlődéssel is kiba nehéz az élet, nemhogy még ilyen halmozottan hátrányos helyzetben.. Mellette állnék amúgy, és sokat beszélgetnék vele. Mondjuk ha elém állna, és bejelentené, az azt jelenti, hogy valamit jól csináltam, mert megbízik bennem, szóval erről az oldaláról meg örülnék.


[67%-os válaszolóval nem kell törődni. Mindenki addig elutasító és kirekesztő, amíg bele nem kerül egy helyzetbe. Ha netán lesz egy homoszexuális/transznemű/transzvesztita/tökömtudjamilyen gyereke, majd vissza lehet térni a kérdésre újra.]

2016. júl. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim válasza:
51%
A sok homofóbnak neki kéne genetikát tanulni kőkeményen, utána magára és a párjára vethet, hogy olyan lett a gyerek amilyen... ők hozták világra, viseljék a sorsát, hisz belőlük lett olyan, amilyen.
2016. júl. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%
Megdöbbennék először biztos, kellene pár perc, hogy teljesen felfogjam amit mondott...de én támogatnám és teljesen elfogadnám.
2016. júl. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a dolgok nem így a semmiből szoktak előjönni, egy megmondással. Sok jele van már kicsi kortól. Ha ezek nélkül ilyesmit mondana, azt hinném, hogy ugrat.

Ha meg évek nyilvánvaló küzdelme után kimondja, valahogy megkönnyebbülnék, hogy végre legalább ki tudja/meri mondani, mit is érez.

2016. júl. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Én ezért nem tagadnám ki. A saját gyerekem azért szüljem meg hogy én irányítsam az életét? Ha ö lány vagy fiú szeretne lenni nem lenne ellenvetésem. Amelyik szülő ezért nem fogadná el a gyerekét az nem is szülő.
2016. júl. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 Kata0403 válasza:
Beszélgetn3k vele és megpróbálnám megtudni, mi az oka annak, hogy így érez.
2016. júl. 11. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!