Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők! Mi lenne a reakciotok?...

Szülők! Mi lenne a reakciotok? Mit mondanatok?

Figyelt kérdés
Ha a gyereketek életek állna, s elmondaná, hogy ő valójában egyáltalán nem érzi jól magát a testében, s hogy mar régóta fantáziál a másik nemhez való tartozásról, s azt mondja, hogy szeretne a másik nemhez tartozni (lehet fiú, lany, oly mindegy). Kitagadnatok? Támogatnatok? Sok idő múlva fogadjátok csak el?Tudom, sok hasonló kérdés volt mar, azokat mind vegigolvastam, de más, újabb válaszokra is kiváncsi lennék.

2016. jún. 30. 23:43
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
50%
11-es pont erre gondoltam én is. sokaknak fogalma sincs dolgokról csak ítélkeznek..
2016. júl. 1. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
10%

Látod 08:28, ezt vártam. Köpködsz és fröcsögsz, azaz ELÍTÉLSZ. Képtelen vagy elfogadni az ellentétes véleményt, ez pedig annyira jellemző rátok.

Mindenkire ráhúznátok hogy buta/gyűlöletkeltő/látens meleg, aki nem hajlandó elfogadni a melegeket és a hasonlókat, mint normális. Csűrheted-csavarhatod a fogalmakat ahogy akarod, de attól még nem tudjátok ráerőszakolni mindenkire a véleményeteket, és ez fáj nektek. Én nem gyűlölök, nem szólítok fel erőszakra senki ellen, nem részesítek mást hátrányban a homoszexualitása miatt, de hogy normálisnak sem fogom elismerni, az biztos.

2016. júl. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
46%
ez csak téged jellemez..ha igy gondolkodsz..
2016. júl. 1. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
17%
Így van, engem jellemez és örülök neki.
2016. júl. 1. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
85%
13-as: egy transznemű ember nem homoszexuális. Nem érted a különbséget? Egy dolog az, hogy magadat milyen neműnek érzed, és egy másik, hogy milyen nemű emberekhez vonzódsz. Az egész más terület, hogy keverheted össze??? Egy májtranszplantált embert is elítélsz, mert más szerve van? Legalább annyi köze van a homoszexualitáshoz, mint egy transzneműnek.
2016. júl. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
62%

"Képtelen vagy elfogadni az ellentétes véleményt, ez pedig annyira jellemző rátok. "


Rátok? Kire? 31 éves két gyerekes heteroszexuális barna hajú, barna szemű nőkre? Vagy kire?

2016. júl. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
46%

nekem sem ez a normális..

de ők nem poénból lettek ilyenek..

és ha ezért tényleg képes lennél a gyerekeddel megszakítani a kapcsolatot..-akkor ehhez inkább jobb ha nem fűzök semmit..

2016. júl. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
2016. júl. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
10%

Belenyúltam ebbe az intoleráns darázsfészekbe, ahol a normálisan gondolkodókat nézik le. Tehát aki nőként férfinak öltözik az nem homoszexuális akkor sem, ha másik férfival alakít ki kapcsolatot, de akkor sem, ha másik nővel. Kb akkor lenne ez testileg igaz, ha teljesen átoperálják kívül-belül, de akkor is nőként született és nevelték.

A szépen fogalmazott frázisok persze ugyanazt takarják, de értelmetlen nektek magyarázni. Nektek nem a másik véleményének elfogadása számít, csak egy csoport védelme mindenáron a másikkal szemben. Ironikus az elfogadásról papolni és utána kirekeszteni a máshogy gondolkodókat, de megszoktuk tőletek ezt az erőszakos módit.

2016. júl. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
41%
hagyd a fenébe,látod h csak kötekedni tudnak :)
2016. júl. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!