Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogy mondanátok ezt el...

Ti hogy mondanátok ezt el édesapátoknak? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Előző nyáron 12 év után újra egymásra találtunk édesapámmal(rosz válás édesanyámtól,és hazugságok tömkelege) akit imádok(ő 54 én 23 vagyok) és becsülök. Tavaly kaptam tőle egy autót, egy opel astra g-t. 1.2-es,gyenge, volt már törve stb stb. Nagyon de nagyon bepalizták vele a kereskedésben. Viszont én ezt az autót nem állom.... Csak a baj van vele, olajfojás itt ott amott, csörög zörög stb.... Már voltam vele szerelőnél aki aztmondta a kocsira hogy ez egy kalap s zar es surgosen adjuk tovabb masik palimadarnak...édesapám vidéki munkás ember, én meg fiatal,családos pesti. Neki az autó arra van hogy a-bol b-be elvigye a termest meg a moslekot a disznoknak, felesleges a klima, az elektromos ablak, minden kenyelmi felszereles,es biztonsagi. Viszont en gyerekkel vagyok,komoly helyekre jarok sokszor ahol azert nezik hogy az ember mivel jelenik meg stb stb. Az autó apum nevén van így eladni es venni egy jo autot nemtudok, neki viszont mikor szóbahozom aztmondja mindig hogy hát gurul nem? Az a lényeg. Úgyvan vele hogy még 4-5 évet eljárok vele és majd utána csere. De ez nemfogja megélni azt a kort... Mit tegyek? Hogy adjam tudatára ezt a dolgot?
2016. máj. 30. 06:56
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Az autón kapásból cserélni kéne a:hengerfej-szelepfedél-karter tömítéseket, első és hátsó szilentet, lassan a kuplungot,hidrotőkéket, illetve lassan sajnos a vezérműláncot,hátsó fékeket... Ez csak alkatrészbe 300,000 forint... Az autó 500,000 volt...
2016. máj. 30. 06:59
 2/23 anonim ***** válasza:
95%
Nos, elmondhatod neki, hogy apa, Köszi a kocsit, de inkább vissza adom, mert nagyon sokat kellene rakoltenem és se pénzem nincs rá, se értelmét nem látja a szerelő sem. Majd veszek magamnak egy másikat. Ennyi.
2016. máj. 30. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
78%
Elmondanám, hogy mennyibe kerül megjavíttatni, elmondanám, hogy mi történik, ha egy 70-es tempónál történik baj, és a család a hátam mögött ül, hogy milyen tragédia történhet és kérném tőle, hogy akkor most mondja meg, mi legyen.
2016. máj. 30. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
14%
jaj Baluka, a hülye korábbi kérdéseid alapján gondolom, milyen komoly helyekre jársz...
2016. máj. 30. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
2016. máj. 30. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
51%
na igen, ilyen kérdést feltenni... ezek után megkérdőjelezhető hogy van-e gyereke, kocsija, egyáltalán élete is... kösz a linket utolsó, egy szavát sem hisszük mostantól ennek a mocsok kérdezőnek! keresztre vele!!!
2016. máj. 30. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
35%

Milyen sznob helyen nézik, hogy ki milyen autóval jár?

Az autót add oda apukádnak.

2016. máj. 30. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
39%
portás, biztonsági őr a csávó :)
2016. máj. 30. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Gratulálok utolsó kommentelő, gondolom te is egy álbarát vagy a múltból aki felszinesen ismer valahonnan. Név nélkül könnyű magyarázni. Te mi vagy ha szabad kérdeznem? Az a kérdés egy eléggé hülye, ismikkel töltött italozgatós este után került föl hülyülésből, semmi komoly. Na mindegy. Az hogy mi vagyok,mivel foglalkozom nem jelent semmit,vállalom és nem szégyellem! Nem lettem orvos,sem ügyvéd helyette portázok,rendezvényezek illetve recepciós vagyok egy minisztériumban. Gondolom azt is tudod hogy kiknél mennyit,hány órát dolgozok milyen helyen-helyeken, milyen emberekkel,milyen minisztériumban stb... Értelmes kommentelőknek köszönöm az értelmes választ. 7.: sajnos van 1-2 hely ahol éreztetik az emberrel... Voltam egyszer egy olyan melóban ahol 7 autóval voltunk a cégtől ahol dolgozok, 3-at megengedtek hogy elől parkoljon(audi 100,galant,passat) minket akik meg gyengébb felhozatallal voltunk elküldtek hátra a p.csába hogy ott tegyük le...
2016. máj. 30. 09:37
 10/23 A kérdező kommentje:
Ez egy magániskola kulturális rendezvényén volt.
2016. máj. 30. 09:39
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!