Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Belefér a családi életbe,...

Belefér a családi életbe, hogy egy nő rendszeresen -még ha mértékkel is, de- iszik?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 14. 13:17
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
65%

Mivel nekem rossz emlékeim vannak így a válaszom NEM FÉR BELE.Az anyám is így kezdte.Előbb csak esténként egy pohár bor,majd csak akkor amikor társaságban voltak,és később már ez sem volt elég! A végén alkoholista lett..(agresszív alkoholista)

Én talán hogy egy ilyen "anya" mellett kellett felnőnöm, így szinte soha nem iszom.nem is szeretem az alkoholt..A sör szagától rosszul leszek annyira nem bírom elviselni, a bor,konyak megy hasonló italok nekem nem ízlenek...Talán szilveszterkor iszom fél pohár pezsgőt,és ünnepkor egy kis csoki likőrt de ennyi....Én tudom milyen egy részeg nő..és nem szép látvány...

2010. ápr. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:

Rendszereset úgy értem, hogy minden este és kb. 2 dl bort. Hosszabb ideje, tehát ez a mennyiség fix, nem emelkedik.

Okozhat-e gondot szerintetek pusztán azért, mert pl. a gyerek ezt látja? ("Mi lesz, ha emiatt kedvet kap később a mértéktelen ivásra?")

2010. ápr. 14. 13:31
 13/33 anonim ***** válasza:
100%
mi az hogy rendszeresen és mi az hogy mértékkel? én van úgy hogy kéthetente hétvégén iszom egy-két koktélt a barátokkal, párommal. szerintem ez belefér. ha hetente 3x lenne ilyen azt már nem tartanám normálisnak.
2010. ápr. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
54%

NEM!!! Aki rendszeresen fogyaszt alkoholt(ugyanis gondolom a rendszerest nem úgy érted, h rendszeresen minden évben egy-két alkalommal), akkor az alkoholista, ami elég baj.Főleg még ha nő is, meg anya is....omfg.

El sem tudom képzelni ....

2010. ápr. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
100%
ha a gyerek azt látja hogy te mindennap iszol akkor neki ez lesz a normális később. tehát valószínű ő is inni fog. az más kérdés hogy mennyit. nem akarok ítélkezni, de a mindennapi ivás , még akkor is ha csak 1-2 deci borról van szó, pótcselekvés. mert az más hogy egy finom vacsorához néha megiszik az ember egy kis bort, de ha mindennapos akkor ott valami nincs rendben.
2010. ápr. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
80%
Jah látom közben leírtad, h mit értesz a rendszeres alatt..hát, ha naponta akkor könnyen kialakulhat függőség sztem.Amúgy meg minek iszol minden este 2 dl bort, mi abban a jó, komolyan nem értem:OMinek?!:D
2010. ápr. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
Nem. Foleg ha ezt a parja rossze szemmel nezi. Az ize miatt issza vagy a hatas kedveert?
2010. ápr. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tolerálnám. Még a férjemtől sem viselem el, hála istennek a szilveszteri pezsgőnél több alkoholt nem iszik. Drága jó anyám alkoholista volt, ami tönkretette az egész gyermekkoromat. Nem azért mert láttam inni, hanem azért mert taj részegen meztelenül rohangált az utcán, a suliba is utánam jött ugyanígy, lopott ha nem adtunk neki pénzt alkoholra, engem rendszeresen vert és volt olyan, hogy 8 éves koromban hajnali kettőkor pizsamában kidobott a lakásból, hogy akárhonnan de hozzak neki alkoholt meg cigit, addig haza se menjek. Ezenkívül hányingerem van az alkohol szagától és mindig őt juttatja eszembe. Ezért nem, nem fér bele. Legalábbis nálunk.
2010. ápr. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
83%
Nekem volt egy barátom igaz csak 1 hétig.Na ott a nagymamától kezdve a fiúig mindenki lefekvés előtt megivott egy whiskyt.Na ezért tartott csak 1 hétig,mert nem bírtam ezt a látványt.Szerintem ha hétvégente vagy havonta 1-2 alkalommal megisztok egy vörösbort vagy buliztok,akkor az elfogadható.Bár a párom sörözik ami annyira nem zavar, bár tudom h. ez is káros lehet.De egy nőnél szerintem csúnya látvány.
2010. ápr. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem normális,elvileg nem kell alkesznek lenni ahoz h. mindig részegj legyél.Szóval ha minden nap kívánja az alkoholt,akkor az már alkoholizmusnak számít.Szerintem orvoshoz kellene mennie még most,nehogy a későbbiekben baj legyen.Láttam már alkesz nőt, és iszonyat undorító, még ha nem is issza le magát a sárga földig.
2010. ápr. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!