Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Belefér a családi életbe,...

Belefér a családi életbe, hogy egy nő rendszeresen -még ha mértékkel is, de- iszik?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 14. 13:17
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
84%
Mit jelent az,hogy mértékkel? Eléri a spicc vagy a részegség fokát?
2010. ápr. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
nem.a mi életünket ez tönkre tette .ahogy tudtam elhúztam otthonról.
2010. ápr. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
88%
Az se normalis egy csalad eleteben, ha a ferfi iszik rendszeresen, nemhogy a no, aki ossze kell rendezze es osszetartsa a csaladot.Tehat a valszom: nem normalis, ha egy no rendszeresen fogyaszt alkoholt, meg akkor sem, ha csak mertekkel teszi.
2010. ápr. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
83%

Attól függ, milyen mértékkel, milyen rendszeresen és mit iszik.

Azt gondolom, 1 dl bor esténként belefér, akár minden nap. 2-3 dl is belefér hétvégén a családi ebédnél vagy vacsoránál.

Havonta elmennek a barátnőkkel koktélozni, belefér. (Max. 1-2 pohárra.)


Összevissza inni, csak hogy hasson - nem fér bele. A részeg nő nem túl szép látvány.

2010. ápr. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
72%
Rendszeresen: reggel, délben, este???
2010. ápr. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
87%
Hogy érted, hogy a csalási életbe? Nézd, mi a férjemmel gyakran iszogatunk, egy kis bor az esti filmhez vagy a beszélgetéshez, nyáron sör, kiakasztó nap után meg tömény. Mégsem vagyunk alkeszek, remekül megvagyunk pia nélkül is, pl. várandósság, szoptatás alatt sem volt gond. Olyan ez, mint a csoki :-) Te hogy állsz ezzel?
2010. ápr. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
Bocs:"csaláDi" életbe...elgépeltem, pedig nem ittam :-)
2010. ápr. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez alatt azt érted, hogy minden nap csak úgy - ok nélkül, szórakozásból -iszik egy-két-pohár bort vagy pár üveg sört, az szerintem nem (de nem csak nöknél), ha a rendszeresség azt jelenti, hogy étkezés közben iszik meg egy pohár bort, az igen.

Egyébként nem az a baj, ha valaki - akár nö, akár férfi - naponta megiszik egy pohár bort, hanem ha valaki nem tud erröl lemondani illetve, ha nem tud ennyinél megállni. A déli országokban teljesen normális dolog, hogy étkezéshez bort isznak az emberek,es amig ez kulturáltan történik, addig nincs semmi rossz hatása, se az egyénre, se a családi életre. A gond az, amikor valakinek létszükséglet az a bionyos pohár bor, illetve amikor valaki azért iszik alkoholt, mert szomjas. Az alkoholos italok nem szomjúságoltásra - viz helyett - szolgálnak, hanem élevezeti cikkek.

2010. ápr. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
80%
hát, nekem kiábrándító lenne, ha a párom minden nap sörözne, vagy spicces lenne. akinek erre szüksége van, annak vmi lelki problémája van.
2010. ápr. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
93%
nem!!! alkoholista anya mellett nottem fel aki szinten csak mertekkel kezdte!!!!!a francnak inni egy nonek(pasit sem ertem meg) nem mondom hogy buli,szulinap alkalmaval ne de napirenden mertekkel????
2010. ápr. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!