Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nekem is bajom kellene h...

Nekem is bajom kellene h legyen azzal, ha párom sokszor megjegyzi, hogy az anyukája is "igy csinálja", "ezt mondja", mint én?

Figyelt kérdés

Apróságokról van szó,rászólok,hogy zoknit ne kiforditva hagyja szét,ne forrón egye a kaját,mert fájni fog a hasa,vagy hogy a kocsiba felesleges még egy kütyü,meg hogy a szülői házban levő szobájában illene leszedni a 16 éveseket jellemző posztereket,és ilyen aproságok...egymástól függetlenül elmondjuk neki ugyanazt...

imádja az anyukáját (nem anyucikisfia,nem lognak egymáson),imád engem is,sosem volt semmi vita ehhez kapcsolódóan..


multkor anyámnak megemlitettem,hogy párom sokszor jegyzi meg,hogy "anyám is állandóan ezt mondja" (sosem rosszindulatú megjegyzés),erre anyám elkezdte mondogatni,hogy ez semmi jot nem jelent,merthogy majd ahogy nem olyat fogom mondani amit az anyja is mondana,majd jönnek a problémák...mintha nem lenne olyan amiben különbözik a véleményünk...együtt vagyunk párommal 4 éve,jöttek elő elég nagy nézetkülönbségek,mégsem lett probléma...


alapjában egy aranyos nő,miért baj ha egyezik a véleményünk dolgokban?és miért baj,ha ezt párom meg is jegyzi?

lehet valoságalapja anyám állitásának,vagy csak nincs mivel foglalkoznia?

22/L


2010. ápr. 12. 20:37
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
Eszméletlen hogy már a 3. oldalon keresztül megy a vita a semmin.... szeretitek egymást, neked jó így a párod, te is jó vagy neki... ennyi. Sok boldogságot nektek, és ne ránk hallgass, hanem egymásra... ott fogod észrevenni ha valami gond van esetleg. Anyukádra se figyelj szerintem ebben a dologra, te látod a kapcsolatotokat.
2010. ápr. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!