Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nekem is bajom kellene h...

Nekem is bajom kellene h legyen azzal, ha párom sokszor megjegyzi, hogy az anyukája is "igy csinálja", "ezt mondja", mint én?

Figyelt kérdés

Apróságokról van szó,rászólok,hogy zoknit ne kiforditva hagyja szét,ne forrón egye a kaját,mert fájni fog a hasa,vagy hogy a kocsiba felesleges még egy kütyü,meg hogy a szülői házban levő szobájában illene leszedni a 16 éveseket jellemző posztereket,és ilyen aproságok...egymástól függetlenül elmondjuk neki ugyanazt...

imádja az anyukáját (nem anyucikisfia,nem lognak egymáson),imád engem is,sosem volt semmi vita ehhez kapcsolódóan..


multkor anyámnak megemlitettem,hogy párom sokszor jegyzi meg,hogy "anyám is állandóan ezt mondja" (sosem rosszindulatú megjegyzés),erre anyám elkezdte mondogatni,hogy ez semmi jot nem jelent,merthogy majd ahogy nem olyat fogom mondani amit az anyja is mondana,majd jönnek a problémák...mintha nem lenne olyan amiben különbözik a véleményünk...együtt vagyunk párommal 4 éve,jöttek elő elég nagy nézetkülönbségek,mégsem lett probléma...


alapjában egy aranyos nő,miért baj ha egyezik a véleményünk dolgokban?és miért baj,ha ezt párom meg is jegyzi?

lehet valoságalapja anyám állitásának,vagy csak nincs mivel foglalkoznia?

22/L


2010. ápr. 12. 20:37
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
92%
Pontosan az a jó benne,hogy egyezik a baràtod anyukàjàval a véleményed.Nem hiszem,hogy problémàt okoz a késõbbiekben nektek.Büszke a baràtod,hogy olyan lànnyal talàlkozott,mint az anyukàja és talàn azért vannak ezek a megjegyzések.Gondolom
2010. ápr. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
62%
Te nem apróságokért szólsz,hanem irányítani akarod és okoskodsz. Felnőtt ember,ha fájni fog a hasa a meleg kajától,hát fájni fog. A szobájához rohadtul semmi közöd nincs,a zoknit kifordítani meg másodpercnyi elfoglaltság.Kezdesz hárpia lenni.. 23N
2010. ápr. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:

második válaszoló: élj együtt valakivel,aki szeretszét hagyja a dolgait,pakolj utána,majd rájössz...


meleg kaja meg...csak tudom,hogy utána nekem fog szenvedni,hogy miért hagytam megenni,egész napját elrontja...

ez nem hárpiáskodás,hanem törödés...

2010. ápr. 12. 20:48
 4/31 anonim ***** válasza:
84%
Anyukád aggódása szerintem jogos, csak én azért aggódnék, nehogy anyjának tekintsen Téged is! Aztán majd jön a lázadás, és új szerelem, mert ugye felnőtt férfi nem az anyjával él.Ne akard nevelni, Te csak szeresd!
2010. ápr. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
87%

Én is ilyen vagyok:)

De a párom csak mosolyog rajta...és megjegyzi, hogy kezdek olyan lenni mint az anyukája. De nem bántja ez őt:)

És igen, ha féltem beszólok neki...az nem jelent hárpiaságot:)

Azt hiszem ez a legkisebb gondunk:)

2o-L

2010. ápr. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
73%

Ez a neegyélmelegkaját-dolog azért túlzás. Ha ennyire anyáskodsz, akkor nem férfinak fogja magát érezni, hanem óriáscsecsemőnek, és hidd el, egy egészséges férfinak nincs szüksége ilyen érzésre a párkapcsolatában. Ne tutujgasd. Ez az olyan vagy mint az anyám-dolog később még visszaüthet. Lehet, hogy azért mondogatja, mert feltűnt neki, hogy anyáskodsz, és nincs ínyére.

27/N

2010. ápr. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
megmondja ha valami nincs inyére,sosem titkolja a véleményét,de ezzel kapcsolatban még sosem szolt egy rossz szót se,pedig évek óta ez megy,sőt,nagyjából inkább ez azért alakult igy,mert ő igényli,előtte akárhány pasim volt,senkivel nem voltam ilyen
2010. ápr. 12. 21:24
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Az lenne a gond ha mindenre azt mondaná h : bezzeg ezt anyukám nem így csinálja. Na, akkor kezdj el aggódni, ha ez a mondat elhagyja a száját.
2010. ápr. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

ilyet még sosem mondott:D

pedig kismillio dolog van,amit teljesen ellentétesen csinálok,másképp gondolok,de ezt sosem jegyzi meg,sőt...

2010. ápr. 12. 21:33
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Amíg a pasidnak ez így jó,és jól érzi magát a kapcsolatban,addig ne hallgass másra!Te tudod,mennyire erős a kapcsolatotok,szóval nem muszáj folyton mások véleményére adnod,ne hagyd,hogy beleültessék a bogarat a füledbe!Ti így éltek,Te ilyen vagy,és kész,ennek a párod örül,és nem ellenzi.Tehát nincs probléma.Ne is gyárts belőle. (Egyébként két,egy háztartásban együtt élő embernek mindenhez ugyanannyira köze van,mint a másiknak.Ilyen a rend és tisztaság kérdése is.Az én házam is,tehát az én váram is.Ez nem hárpiaság,alapvető dolog.)
2010. ápr. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!