Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék? Már nem bírom

Mit tehetnék? Már nem bírom

Figyelt kérdés
Már nem bírom elviselni az osztálytársaimat. Most jön a nyári szünet ,és belegondoltam ,hogy csak 3 hónap van nélkülük ,és megint kezdhetem előröl. :( A problémám: Mindig mondják ,hogy milyen jó jegyeik vannak ,4-5-ösök ,és milyen szuper ,miközben napi 2 órát tanulnak ,ami nem is normális ,és csak ezért ilyen jók. Én 3-4-es tanuló vagyok ,de csak azért ,mert nem tanulok ,és nem is fogok ,mert okosabb vagyok náluk ,de mindenki azt mondja ,hogy nem is. EZ MÁR KIKÉSZÍT! Ezért nem is barátkozom velük ,de már csak a puszta JELENLÉTÜK is kikészít ,de szüleim nem tesznek másik iskolába ,mert azt mondják ,hogy tök normálisak ,és legyek kedvesebb. -.- Már ők sem látnak tisztán... Rendezvényeken is ,sosem vesznek be semmilyen csapatba ,mindig én vagyok a "pótok" között. Tudom ,most jön a nyári szünet ,de már most rossz belegondolni ,hogy megint néznem kell majd a gyökér fejüket... Mit tegyek???

2016. jún. 16. 13:42
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
69%

ha általánosban 3-4es tanuló vagy, akkor bizony nem vagy okos. ne haragudj,de ez van. aki tényleg okos az tanulás nélkül,pusztán órai odafigyeléssel kitűnő általánosban. jó, persze ha van valami memoriter azt meg kell tanulni.de a legtöbb órára nem kell semmit készülni és úgy is ötösöket kap,akinek jó feje van. általánosban persze.. gimnázium meg egyetem ennél azért összetettebb,ott kell tanulni annak is,aki okos. főleg egyetemen.

az meg egyenesen nevetséges,hogy szerinted okosabb vagy a kitűnőknél. hármasokkal? ne viccelj már.

lehet ők 1-2 év múlva elkerülnek egy jó gimibe, te meg a jegyeid miatt egy rosszabb hírű szakmunkásképzőbe. majd akkor is mondhatod,hogy te amúgy okosabb vagy náluk..de a kutyát nem fogja érdekelni mert a jegyeid alapján nem lesznek meg a pontjaid jobb suliba. szóval ezen érdemes lenne elgondolkozni.

napi 2 óra tanulás meg nem annyira sok. jó általánoshoz képest tényleg kicsit sok, de azért nem annyira durva.. nem értem ezért miért kell őket utálni. gondolkozz el ezen a nyáron szerintem.

2016. jún. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
-.- Nem értitek ,hogy OKOSABB VAGYOK NÁLUK??? A 3-4-ek csak azért jönnek ,mert NEM TANULOK ,és mert a tanárok a kicseszett strébereket kedvelik... A rokonaim is mondták ,hogy nagyon okos ,és ügyes vagyok... Nincs igazuk? Elég magamnak bizonyítanom, a többiek nem érdekelnek... -.- Látom nehéz nektek a szövegértés,de azért kioktattok a tanulásról... És már amúgy is 5-es vagyok...
2016. jún. 16. 15:23
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

5-es vagy? Na ne, és az mi?

Értjük mi, drága aranybogaram, hogy te azt gondolod magadról, hogy okosabb vagy náluk. De ha valóban az lennél, akkor nem elégednél meg 12 évesen egy közepes átlaggal. A tanárok a strébereket kedvelik? Ki neked a stréber? Aki tanul és tud?

Szóval a család most melletted áll? Mert a kérdésben még ellened voltak ők is. ;)

2016. jún. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
XDXD istenem 5.-ben 3-as 4-ket kapni gáz Xd én tanulás nélkül voltam 5-ös. Azért vagy ostoba mert tanulással jobb jegyeket is szerezhetnél, ehelyett te nagyfiúsan nem tanulsz... miért lennél okosabb hogy lehetnél 5-ös de nem vagy az? Ez szimpla lustaságból ered és nem azért mert olyan okos vagy. a családtagjaid meg csak azért mondják ezt mert ők is szeretnék elhinni, plusz ha okos lennél előre tanulnál, mert a felvételibe beleszámítják majd az uccsó éveid jegyeit és miközben mindenkinek meg lesz a helye mert "hülye" létére tanult addig te mehetsz majd esti suliba, mert nem tudtál egy helyben ülve tanulni:P
2016. jún. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
76%

Drágám, aki okos, az általánosban nulla tanulással, órai odafigyeléssel a kisujjából kirázza a kitűnőt.

Azzal, hogy azt mondogatod, hogy azért vagy 3-4-es, mert nem tanulsz, nem csak azt bizonyítod, hogy buta vagy, hanem azt is, hogy lusta.

Nem csodálom, hogy nem kedvelnek a többiek. Ritka egy beképzelt, picsogó kisgyerek vagy.

2016. jún. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
Sokat
2016. jún. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Valaki üzenetben elkezdte reklámozni a könyvét...
2016. jún. 16. 21:50
 18/19 anonim válasza:
100%
Màr èrtem mièrt utàlnak.
2016. jún. 17. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Tündérke, nem vagy okosabb a többieknél. Sőt, megkockáztatom, hogy butább is, mert eléggé gáz álltalánosban a 3-4es átlag. 0 tanulásssal simán 4-5nek kellene lenni. De nem is az a legnagyobb baj, hogy butácska vagy, hanem az, hogy stílusod borzalmas. Nem csodálom, hogy nem akarnak veled lenni, én sem akarnék.
2016. jún. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!