Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem bírom a nővérem pasiját....

Nem bírom a nővérem pasiját. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Kb két éve járnak. 1 éve nagyobb ünnepeken, illetve hétvégén nálunk van a pasi. Igazából ez idő alatt, általában csak köszöntünk egymásnak, tehát nem tett semmi rosszat, egyszerűen csak nem bírom. Ha nálunk van, akkor "idegesít", járkál fel-alá, persze az én szobámon keresztül. A család többi tagjának sem a szive csücske.
2016. máj. 7. 20:02
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Sok mindent nem tudsz tenni, csak megbarátkozol a helyzettel.Mégis miért nem birod, bántott téged?Vagy te vagy rossz passzban?
2016. máj. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Igazából nem illik a nővéremhez. Se szakmája, se munkája, ráadásul valami pszichés betegsége is van. Nem ártott nekem, nem is ismerem, mivel nem beszélgettünk soha, de egyszerűen irritál a személyisége, nem tudom mitől van, még soha senki nem váltott ki belőlem ilyen ellenszenvet.
2016. máj. 7. 20:10
 3/23 anonim ***** válasza:
Hogy vannak elrendezve a szobák? Nem tudsz cserélni valakivel?
2016. máj. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
24%
Nem veled van,hanem a nővéreddel. Nem is a családoddal van,hanem a nővéreddel. Kérd meg,hogy ne mászkáljon be a szobádba. De ne szólj bele a kapcsolatukba,mert semmi közöd hozzá. Nekem rengetegszer beleszólt a családom a kapcsolatomba. Annyira szekáltak,hogy a végén el is költöztem,s megszakítottam velük a kapcsolatot. Most meg már jöhetnek bocsánatot kérni,de sosem fogom megbocsátani azt amit tettek. (Pl a húgom rá is mászott a barátomra,aztán kitalálta hogy ez fordítva volt) de persze gyorsan kiderült az igazság. Anyám úgy megalázott az egész város előtt,hogy féltem kimenni az utcára,mert elég sokan ismernek. De visszakapta a Jóistentől! Aztán már ott tartunk,hogy rendesen meggyűlöltem a családomat. (Volt még pár dolog,mesélhetnék de az nagyon hosszú lenne....) Szóval hagyd,majd ha a nővéred szét akar menni tőle akkor szét megy. Nem a te dolgod!!!
2016. máj. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
háromszobás a lakás, enyém a középső, lényegében átjáróház.
2016. máj. 7. 20:12
 6/23 A kérdező kommentje:
Ilyen téren nem is szólok bele. Mikor először volt itt, megkérdezte a nővérem, hogy mi a véleményem. Akkor elmondtam, hogy nem lesz a szivem csücske, azóta ezt a témát hanyagoltuk, nem szólok bele, sőt a családot is próbálom csillapítani, hogy hagyják békén őket. De attól még nem bírom.
2016. máj. 7. 20:14
 7/23 anonim ***** válasza:
10%

Keress magadnak te is baratot vidamabb leszel

Lehet csalodott vagy h nem neked udvarol

2016. máj. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Tuti nem, bár nincs barátom, de nem vagyok féltékeny.
2016. máj. 7. 20:17
 9/23 anonim ***** válasza:
2%
Dehogynem.
2016. máj. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
ahogy írtam, se szakmája, se végzettsége, és még külsőleg is taszít. De ha így eldöntötted, hogy márpedig "dehogynem", akkor legyen. Attól még a kérdés adott.
2016. máj. 7. 20:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!