Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem bírom a nővérem pasiját....

Nem bírom a nővérem pasiját. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Kb két éve járnak. 1 éve nagyobb ünnepeken, illetve hétvégén nálunk van a pasi. Igazából ez idő alatt, általában csak köszöntünk egymásnak, tehát nem tett semmi rosszat, egyszerűen csak nem bírom. Ha nálunk van, akkor "idegesít", járkál fel-alá, persze az én szobámon keresztül. A család többi tagjának sem a szive csücske.
2016. máj. 7. 20:02
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
8%
Csak sajat magadat teszed nevetsegesse ezzel a hozza allassal mindenki ugy fogja ertelmezni ahogy akarja, szerintem ezt ne tedd
2016. máj. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
50%

Nem neked kell, hogy tetsszen. Ezzel ugye tisztában vagy? Annyit tudsz tenni, hogy elfogadod. Mást nem igazán, mert te jönnél ki rosszul belőle. Nekem ez olyan fura, hogy csak úgy nem kedvel egy család valakit. Mikor kedvelnéd? És egyáltalán mit számít az, hogy melyikőtök kedveli? Nem értem. Én a helyében pont lesz@rnám, hogy ki mit gondol rólam, szerintem ő is így tesz.

Nem értem a problémád. Miért nem illik a nővéredhez?

Hogyan éreztetitek vele azt, hogy nem kedvelitek?

2016. máj. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Milyen pszichés betegsége van?
2016. máj. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
14%
őt utálod vagy csak a területedet félted
2016. máj. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
14%
Olyan fura vagy. :S Kis rosszindulatú...
2016. máj. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
14%

-Intézd úgy, hogy többször kapjon rajta pucéron...

Mindjárt nem fogja a nővéred tűrni hogy sokat mászkáljon körülötted ;)


-Beszélj a szüleiddel, hogy neked is jár nyugi, ne lebzseljen ott minden hétvégén

2016. máj. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
12%
Mi az, hogy ne lebzseljen ott hétvégén? Nem a hugicához jár ám a pasi, nem is a család miatt, hanem a nagyobbik lány miatt.
2016. máj. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
7%

neked milyen szakmád meg végzetséged van?

ja hogy semmi csak nem kényelmes hogy máshoz is alkalmazkodni kell

2016. máj. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
33%
Semmi közöd hozzá. Eleve egy olyan hangnemet ütöttél meg velem szemben, amiben inkább neked kellene magyarázkodnod. Mert neked meg egy alap érzelmi intelligenciád nincs meg, az egyszer biztos. Az értelmit pedig majd rád hagyom, hogy szépen megmutasd. (Ahogy az előbb is tetted.)
2016. máj. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 Beviz Elek ***** válasza:
Semmit nem tehetsz. Az egész család utálta öcsém barátnőjét. 5 év után szakítottak, nagyszülőktől kezdve a legkisebbig ünnepelünk azóta.
2016. máj. 8. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!