Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik megtudták, hogy nem...

Akik megtudták, hogy nem akaratból születtek hogyan fogadták ezt el?

Figyelt kérdés
Tehát akik véletlen teherbe esés eredményei lett
2016. jún. 8. 07:11
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
50%

az öcsémet nem tervezték,mégis nagyon örültek az érkezésének.


Van akit terveztek és mégsincs olyan jó élete..

2016. jún. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
55%
Nem egészen ugyanaz, de anyámnak szinte minden orvos azt tanácsolta, hogy ne legyen gyereke. Nem is jött ki jól, de igazából szerintem véletlen gyerek nincs. Ha valaki lefekszik valakivel akkor az nem véletlen.
2016. jún. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
50%
12-es! de itt most azon van a hangsúly,hogy tervezett gyerek volt e vagy nem..
2016. jún. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
29%
En pont egy ilyen "veletlen" vagyok :D Nem erzem magam hatranyban semmilyen teren. A szuleim szeretnek es orultek nekem; a mai napig is nagyon jo a kapcsolatunk. Az en irkeim is veletlenul csusztak be, es a vilag legszebb ajandekanak tekintjuk oket :)
2016. jún. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
65%

Egyikünk se tervezett gyerek volt. Az egyik bátyám meg pláne nem. :D Viszont senkinek semmi hátránya nem származott ebből. Nézd, aki jó szülő, az a tervezetlen gyerekkel is jól bánik, aki rossz, az a tervezettel se tud. Itt igazából nem beszélhetünk előnyökről és hátrányokról. :D


Meg amúgy is, Kérdező! Ha egy gyerek megfogan, nem muszáj megszülni, vagy felnevelni, szóval igazából, az, hogy megszülettél már alapból akaratból történt, szóval fölösleges éa értelmetlen a kérdés. :D

2016. jún. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
73%

Az anyám éppen aktuális szeretőjétől fogantam, a sokadik abortusza után, úgyhogy kerek-perec megmondta neki az orvos, hogy vagy megszül, vagy soha többet nem lehet gyereke. Hát így lettem én. Igaz, nem is nevelt, a nagymamám törődött velem, Ő egy igazi tündér volt.

Nem érdekel amúgy a dolog, ez van, és kész.

2016. jún. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
77%
Én is a másik oldalon vagyok, mi sem terveztük még a babát, de "becsúszott", és nagyon örült neki mindenki!! Most is legjobb tudásunk szerint, igyekszünk mindent megadni neki, ami tőlünk telik.
2016. jún. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
81%
Nem különösebben hatott meg a dolog. Erről senki sem tehet, senki sem hibás, nem igazán értem, mit kellene nekem elfogadnom ezen... ez van és kész. :)
2016. jún. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
41%
Én tervezett vagyok, nem véletlen, de szerintem a gyerek tehet a legkevésbé arról, hogy megszületett. Ha nem tervezett volt, azt még akkor sem szabad éreztetni a gyerekkel, ha nem kapcsolaton belül, hanem egy diszkó WC-jében, vagy bárhogy máshogy sikerült összehozni, véletlen. Ha véglegesen eldőlt, hogy valaki nem akar több gyereket, vagy egyáltalán nem akar gyereket, akkor létezik művi meddővé tétel, az 100%-os, és tuti nem csúszik be baba. De amíg a "hagyományos módokon" védekezik, addig ott az esélye annak, még ha csak 1% is, hogy lesz gyerek.
2016. júl. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
57%

Én soha nem kérdeztem meg a szüleimtől,hogy várt vagy becsúszott gyerek vagyok e?

Mit sem változtatott a tényen,hogy tisztességesen felneveljenek. Ha már megfoggant egy nö annak kötelessége kihordaní és felnevelnie gyermekét - ha kell egyedűl is,hisz az vér a véréből egy darab test a testéből.

Aki eldobja magától a magzatját vagy gyermekéről lemond mem csak elitélendő,hanem saját magából dod el egy testrészt,mintha a kezét vagy lábát vágták volna le!!!

2017. aug. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!