Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik megtudták, hogy nem...

Akik megtudták, hogy nem akaratból születtek hogyan fogadták ezt el?

Figyelt kérdés
Tehát akik véletlen teherbe esés eredményei lett
2016. jún. 8. 07:11
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
71%

A 30 körüliek nagy többsége "véletlen" született és semmi bajuk sincs emiatt.


Értelmes ember nem azt nézi, hoyg elöre tervezett volt-e, hanem hogy egyrészt nem vetette el az anyja, másrészt normálisan felnevelték.


Mellesleg a véletlen gyerekek a legtöbb esetben sokkal jobban "sikerülnek", mint az akartak, mert nem stressz hatására lettek.

2016. jún. 8. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
81%
Egyetlen gyermek vagyok. Véletlenül csúsztam be, bár később mindenképp szerettek volna gyereket a Szüleim. Már az esküvő is le volt szervezve, mikor terhes lett anyukám. Soha nem éreztem úgy, hogy nem várt gyerek lennék, vagy ne szeretnének, mindenem megvolt. Tehát nem ia igazán kellett bármit is feldolgoznom, elfogadnom.
2016. jún. 8. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
83%
Én a másik oldalon állok. Nem értem a kérdést.Feleségemmel elmúltunk 40 évesek, mikor a meglévő 2 gyerek mellé (8-11 évesek voltak akkor) becsúszott a most másfél éves. Véletlenül esett teherbe, nem terveztük, meglepődtünk, mégis ajándékként tekintünk rá és imádjuk. Nem hiszem ,hogy ha később megtudja, hogy meglepetésként jött, akkor nagy traumát fog okozni neki, hiszen ugyanúgy szeretjük, mint a többit, már akkor szerettük, mikor még a pociban volt. Egy szülő úgy is lehet rossz, ha tervezett gyereke van és lehet jó hogy nem tervezett. Egyébként úgy az ilyen véletlen gyerekeket hívják szerelem gyereknek.Jó esetben!
2016. jún. 8. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
86%
3.gyerek vagyok.Nem terveztek.Semmi hátrányom nem származott belőle.Ugyan úgy szeretnek mind a 2 tesómwt.
2016. jún. 8. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
58%
En is az vagyok, es nagyon szerencsesnek erzem magam, hogy elhetek es teljes gozzel elek, mindig szeretetben eltem es tudom hogy akartak, mert ha nem orokbe is adhattak volna, de nem tettek :)
2016. jún. 8. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
74%
Erre szokták azt mondani,hogy az, hogy nem tervezett, nem jelenti azt, hogy nem is örültek neki. Szerintem emiatt nem kell senkinek rosszul éreznie magát. Nekem 1 éve volt olyan, hogy nem jött meg a havim, pozitív lett a teszt, majdnem kiugrottam a bőrömből örömömben. Sajnos csak ciszta okozta. Egyszerűen kimaradt egy hónap, ráadásul még hormonokat is termelt! :( Nagy csalódás volt,mikor közölte a doki.
2016. jún. 8. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
62%

az,hogy nem terveztük és nem akartuk,két külön dolog..MIkor kiderül,hogy valaki terhes,akkor van választási lehetősége,akármelyik oldalra dönt,az már akarat kérdése..

A legidősebb lányunk meglepetés baba volt,és kb. madarat lehetett fogatni velünk,mikor kiderült,ahogy írta valaki,hatalmas ajándékként tekintünk rá.

Ja,én se és a férjem se éppen tervezett gyerek,régen azért nem pörögtek rá ennyire a fogamzásgátlásra,családtervezésre.

2016. jún. 8. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
40%
Mit kell azon elfogadni?
2016. jún. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
21%
Mégis mit kéne elfogadni? Engem még sem szabadott volna tartani.. 3.csaszaros voltam. A szüleimnek nem volt kérdés. Azért mert nem terveztek még nagyon örültek nekem. Nem gondoltam soha hogy nekem ezt el kéne fogadnom...
2016. jún. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
38%
*még sem szabadott volna..akkoriban az orvosok 2 császárt ajánlottak csak. Ők az abortuszt javasolták.
2016. jún. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!