Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » En reagalom tul vagy mar...

En reagalom tul vagy mar tenyleg sok amit csinal? Elegem van.

Figyelt kérdés

A tortenet:25 eves no vagyok a batyam 28eves

Mamam messze doldozik pedig eleg idos..de max 30nak nezki es ugyis erzi magat

A lenyeg:Teherbe estem egy eve haza jott mamam a munkahelyerol kozoltem vele hogy kismama vagyok mire o hogy:Tul fiatal vagy mertnem vedekeztek stb.egyszoval nem orult neki ..

Megszultem ra kb.1honapra batyam felesege teherbeesett kozoltek mamammal repdesett az oromtol

Aztan vissza hallottam hogy a batyam fiat jobban szereti mert neki a batyam fia kulonleges stb.

Oke nem szoltam pedig zavart

A batyam gyerekenek uj ruhakat vesz xy ezer ftert minden honapban az enyemre hasznaltat ..ha dicserem a fiam hogy buszke vagyok ra mert szep stb.o egybol hogy jajj hat az o unokaja fia milyen szep nagy ugyes stb(batyam fia)

Amiert mama messze dolgozik megvettuk az o hazat gyakorlatilag ott lakik a munkahelyen egy hetre latogat haza alt.

Mikor otthon van panaszkodik rolam hogy nem kinalom meg az etellel(pedig nem igaz amint megfoztem mar szolok neki h jojjon enni)

Ha takaritok o ujra takarit rendezget kitalal dolgokat hogy csunyan beszelek vele stb.es meg sir is..mit lehet kezdeni egy ilyen "novel"?mamam de inkabb o engem az ellensegenek tekint

Szerintetek en reagalom tul?😕


2016. jún. 7. 10:37
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
0%

"Egyébként te is elrontottad, mert nem a bátyja gyereke az unoka, hanem a bátyja és a kérdező."


Én is pont ezt írtam. A kérdező bátyja az unoka, tehát a kérdező bátyjának a gyereke már a dédunoka. Szóról-szóra ezt írtam. Mi van, már én is érthetetlenül fogalmazok? :D

2016. jún. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
52%
Tipikus kamukérdés, mikor a kérdező eltűnik.
2016. jún. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
47%

"A bátyja gyereke lenne az unoka"


Ezt írtad, ami téves, mivel a bátyja gyereke a dédunoka.

Bár szerintem a kérdező cseszett el valamit nagyon, mert ha egy minimum 65 éves nő 30-nak néz ki... :D

2016. jún. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
23%

Mennek ám a logikai körök.. :D

Kérdező, tényleg segíthetnél mert én mikor elolvastam azt hittem értem. De most már nem...:D

2016. jún. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
52%
Minél többször olvasom, annál inkább nem értem.
2016. jún. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
71%
MI A KÉRDÉS?!
2016. jún. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
90%

szerintem ez egy új fajta trollkodás, felrak egy kérdést aminek még úgy ahogy értelme is lenne, de még azt a kevés értelmet is "itt a piros hol a piros?" módjára elrejti és amikor azt hisszük megtaláltuk, akkor tovább olvasva már el is veszítettük...


23F

2016. jún. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!