Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » En reagalom tul vagy mar...

En reagalom tul vagy mar tenyleg sok amit csinal? Elegem van.

Figyelt kérdés

A tortenet:25 eves no vagyok a batyam 28eves

Mamam messze doldozik pedig eleg idos..de max 30nak nezki es ugyis erzi magat

A lenyeg:Teherbe estem egy eve haza jott mamam a munkahelyerol kozoltem vele hogy kismama vagyok mire o hogy:Tul fiatal vagy mertnem vedekeztek stb.egyszoval nem orult neki ..

Megszultem ra kb.1honapra batyam felesege teherbeesett kozoltek mamammal repdesett az oromtol

Aztan vissza hallottam hogy a batyam fiat jobban szereti mert neki a batyam fia kulonleges stb.

Oke nem szoltam pedig zavart

A batyam gyerekenek uj ruhakat vesz xy ezer ftert minden honapban az enyemre hasznaltat ..ha dicserem a fiam hogy buszke vagyok ra mert szep stb.o egybol hogy jajj hat az o unokaja fia milyen szep nagy ugyes stb(batyam fia)

Amiert mama messze dolgozik megvettuk az o hazat gyakorlatilag ott lakik a munkahelyen egy hetre latogat haza alt.

Mikor otthon van panaszkodik rolam hogy nem kinalom meg az etellel(pedig nem igaz amint megfoztem mar szolok neki h jojjon enni)

Ha takaritok o ujra takarit rendezget kitalal dolgokat hogy csunyan beszelek vele stb.es meg sir is..mit lehet kezdeni egy ilyen "novel"?mamam de inkabb o engem az ellensegenek tekint

Szerintetek en reagalom tul?😕


2016. jún. 7. 10:37
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
32%
Egy éve estél teherbe, miután szültél, esett teherbe a bátyád felesége, és már ő is megszült... Azta. Hogy jön ez ki?
2016. jún. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

Majusban volt egy eves a fiam

Tavaly majusban szultem batyamek juniusban tudtak meg h babat varnak az o fiuk most negy honapos

2016. jún. 7. 10:46
 3/27 A kérdező kommentje:
Az enyem 17.en lesz 13hos
2016. jún. 7. 10:47
 4/27 A kérdező kommentje:
Vagyis mar nem nagyon emlekszem de az o fiuk februarban szuletett
2016. jún. 7. 10:49
 5/27 anonim ***** válasza:
73%

Mi van? Tiszta katyvasz az egész!!!

"Mamam messze doldozik pedig eleg idos..de max 30nak nezki es ugyis erzi magat" A nagymamád 30 évesnek néz ki????

2016. jún. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim válasza:
78%
Ezt sajnos en sem ertem :/
2016. jún. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
82%
a mamámnak összesen 6 unokája van...örökölt egy házat amit szépen bátyámnak ajándékozott. Mondjuk senkinek se újdonság,hogy ő az örök kedvenc unoka. Bátyám fia meg kb az egyetlen dédunokája,pedig van még rajta kívül 3 dédunoka.Nem zavar,nem idegesít senkit...ezt szoktuk meg.
2016. jún. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
57%

Neked van férjed? Van önálló életed amibe szültél? Bátyádéknak?


Ha ennyire ilyen anyukád, léptesd ki az életedből, és szakítsd meg vele a kapcsolatot. Ennyi.

2016. jún. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
49%

Miért foglalkozol akkor a nagymamáddal? Tényleg kesze-kusza, próbáld egy kicsit osszebb rendezni a soraidat, megpróbálom leírni, ami nekem jött át.

Van neked egy boldog családod, és a bátyádnak is.

A férjed dobott téged, és te nagyanyád nyakára koltoztel egy gyerekkel, ergo útban vagy neki.


A bátyád családja tervezgetéssel vágott bele a babaprojektbe, nem a bizonytalanba csaptak, együtt vannak, szeretetben, külön élnek külön családként.


Jobban szereti a másik unokáját a tiédnél, ritka ez a nagyiknál, valami biztos történt, megkellene hallgatni a másik oldalt is.

2016. jún. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
72%

?


23F

2016. jún. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!