Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » En reagalom tul vagy mar...

En reagalom tul vagy mar tenyleg sok amit csinal? Elegem van.

Figyelt kérdés

A tortenet:25 eves no vagyok a batyam 28eves

Mamam messze doldozik pedig eleg idos..de max 30nak nezki es ugyis erzi magat

A lenyeg:Teherbe estem egy eve haza jott mamam a munkahelyerol kozoltem vele hogy kismama vagyok mire o hogy:Tul fiatal vagy mertnem vedekeztek stb.egyszoval nem orult neki ..

Megszultem ra kb.1honapra batyam felesege teherbeesett kozoltek mamammal repdesett az oromtol

Aztan vissza hallottam hogy a batyam fiat jobban szereti mert neki a batyam fia kulonleges stb.

Oke nem szoltam pedig zavart

A batyam gyerekenek uj ruhakat vesz xy ezer ftert minden honapban az enyemre hasznaltat ..ha dicserem a fiam hogy buszke vagyok ra mert szep stb.o egybol hogy jajj hat az o unokaja fia milyen szep nagy ugyes stb(batyam fia)

Amiert mama messze dolgozik megvettuk az o hazat gyakorlatilag ott lakik a munkahelyen egy hetre latogat haza alt.

Mikor otthon van panaszkodik rolam hogy nem kinalom meg az etellel(pedig nem igaz amint megfoztem mar szolok neki h jojjon enni)

Ha takaritok o ujra takarit rendezget kitalal dolgokat hogy csunyan beszelek vele stb.es meg sir is..mit lehet kezdeni egy ilyen "novel"?mamam de inkabb o engem az ellensegenek tekint

Szerintetek en reagalom tul?😕


2016. jún. 7. 10:37
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
60%

Az anyját hívja mamájának...


"jajj hat az o unokaja fia milyen szep nagy ugyes stb(batyam fia)"

2016. jún. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
43%
Na jó ezt benéztem :D Vagy csak ő fogalmazta félre, bár az elég durva hogy a nagyanyja 30-nak néz ki...
2016. jún. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
65%

Kedves Kérdező!

Ti mindannyian egyháztartásban éltek?

Mert ha nem,akkor nem kötelező vendégül látnod és elviselned!Én nagy ívből leszarnám a helyedben csak a kötelezőket futnám le,köszönés,időjárás...Tapasztalatból írom,ha egy idős ember elkönyvelt magában valamit,azt az életben nem változtatod meg!

2016. jún. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
21%

Gondolom, a bátyádnak van normális családja.

Nálad meg valami gond van, a pároddal, ha van párod.

2016. jún. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
40%
ez van nálunk sógor gyereke imádva van(és a sógor az etalon) és előre leírtam, hogy ha lesz is gyerekünk sehol sem lesz AZ unokához képest. Szépen közöld vele, hogy ez téged miért zavar aztán többet ne hozd szóba mert nem érdemes. Anyád lehet utána pár hónapig játssza az agyát aztán minden a régi lesz. Viszont én a helyedben nem törném magam ő érte, ha ennyire semmibe veszi a gyereket.
2016. jún. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
76%

"anyját hívja mamájának...


"jajj hat az o unokaja fia milyen szep nagy ugyes stb(batyam fia)"


A bátyja gyereke lenne az unoka. Tehát az unokájának a fia már dédunoka. Ezek szerint a nagyiját hívja mamának, hogyha az unokájának született most gyereke.


Szóval itt van egy harmincasnak kinéző nagymama, aki a munkahelyén lakik, emiatt megvették az ő házát, bele is költöztek, a szerencsétlen nagyi havonta egy hetet van otthon, de a kérdező nagyon ki van borulva azon, hogy az ő gyerekének használt ruhákat vesz, míg a bátyjáénak újakat. Zavaros az egész sztori, mintha menet közben találta volna ki az egészet.

2016. jún. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
65%
Kérdező, fuss már neki mégegyszer!
2016. jún. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
95%
Valaki fordítsa le magyarra!
2016. jún. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
27%

16-os:


Nem mondod, azért is írtam a következő a kommentet... Egyébként te is elrontottad, mert nem a bátyja gyereke az unoka, hanem a bátyja és a kérdező.

2016. jún. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
53%

Kedves Kérdező! Nem világosítanál fel minket a részletekről? Nem igazán tudjuk kihámozni a történet lényegét! Valójában pont a lényeg hiányzik.

Mi a sok, amit csinál a mamád? Meg egyébként is, miről szól ez a kérdés?

2016. jún. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!