Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A nagybátyámmal járok! Szégyel...

A nagybátyámmal járok! Szégyellnem kéne magam?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy férfival, aki 2 éve vált el. Nagyon tetszettünk egymásnak, hamar komolyra fordultak a dolgok. A sors fintora, hogy közben kiderült, hogy édesanyám húgának (kb 10 éve nem láttam, az unokatestvéremet sem ismerem) a volt férje. Még nem tudtam, amikor randizni kezdtünk, és persze ő sem tudta hogy a volt neje unokahúga vagyok. Természetesen megdöbbentünk, amikor ez kiderült, fura volt egy ideig, de nem lett vége a kapcsolatunknak, egy ideje már együtt is élünk. Azonban ez a nagynéném fülébe jutott, aki azóta folyamatosan uszítja ellenem a nagymamámat és az édesanyámat, már ott tartunk, hogy mindenki szemében én vagyok a szemétláda. Szörnyen rosszul esik, mert sokáig nem tudta egyikünk se, hogy ilyen hülye helyzetbe kerültünk, nem akartunk ezzel senkit sem bántani. Talán ha előbb kiderült volna, nem kezdek el randizni vele. De most tényleg ezért kéne véget vetnünk egy jól működő kapcsolatnak?
2016. jún. 6. 15:47
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek!

Annyira régóta még nem vagyunk együtt, hogy gyereket tervezzünk. Majd kiderül, hogy hogyan működik ez hosszútávon, mindenesetre nem látom értelmét annak, hogy a korkülönbség miatt szakítsak valakivel. Majd ha jelentkeznek a problémák, ráérek akkor ezen aggódni. Egyébként ha az emberek folyton azon rágódnának, hogy korán megözvegyülnek, nem sokan házasodnának meg. Sajnos a mai világban is gyakran halnak meg emberek fiatalon, betegségben, balesetben, stb. Az én családomban sokan haltak meg rákban, sajnos így nagyobb az esélye, hogy én is beteg leszek. Ha a te álláspontodon lennének az emberek, engem se venne el soha senki.

2016. jún. 7. 19:33
 22/34 anonim ***** válasza:

Tőlem megkaptad az "értelmes nő" címet.


(Nem sok van ezen az oldalon.)

2016. jún. 8. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :D
2016. jún. 8. 13:07
 24/34 anonim ***** válasza:
0%

szerintem 20 akkor is sok és szép hogy majd akkor ráérsz ezen rágódni, de:

Akkor már viszonylag öreg leszel(gyerek vállalás szempontjából) kb. bőven elmúlsz majd 30 ha olyan a kapcsolat, teszem azt addigra csinál neked gyereket akkor is elég korán egyedül maradsz egy kisgyerekkel akkor is ha él(mert nem lesz fitt) és akkor is ha eltávozik. Ha pedig szétmentek mire találsz egy újabb kapcsolatot és eljuttok a gyerekig 40 körül leszel. Igen tudom a mai 40 az 20,de a sógornőmet nézve 42 évesen egy 2 évessel és már kivan fizikailag pedig még sehol sem tart a gyerek. Szóval ekkora életkor különbség nem gond ha eltudod viselni,de akkor is hülyeség.

2016. jún. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:

Szerencsére ez az én életem és nem a tiéd, azzal és úgy élem, ahogy akarom. A szerelem pedig nem úgy működik, hogy hülyeség, vagy sem. Sőt, hogyan lehetne hülyeség szeretni egy másik embert? És miből gondolod, hogy nem lesz fitt? Versenyszerűen sportolt nagyon sokáig, egészséges mint a makk, remélhetőleg nem foglya elhagyni magát. Nagypapám 87 évesen még biciklizett, sok harmincas megirigyelhette volna az életerejét.

Ő is elvált, van egy gyermeke, mégis talált magának valakit, ahogyan a volt felesége is. Persze ez nem ugyanaz, mint megözvegyülni, de lényegét tekintve nagyonis hasonló.

A kérdés pedig nem ez volt, próbáljunk meg a tárgynál maradni.

2016. jún. 8. 17:02
 26/34 anonim ***** válasza:
0%
úgy hülyeség, hogy nem mindenkinél van úgy a szerelem hogy bumm és első látásra, hanem idővel alakul ki azalatt meg az ember 100-or is átgondolja akar e ekkora korkülönbséget. A lényeg oké légy boldog nem gond, de ha itt ekkora a szád és felnőttet játszol akkor légy felnőtt a családtagjaiddal szemben is -.-"
2016. jún. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:

Miért nem vagyok felnőtt a családtagjaimmal szemben? Nem szakítottam a kedvesemmel azért, mert nekik ez nem tetszik, és nem is fordult meg a fejemben. Csupán kíváncsi voltam, hogy másoknak mi a véleménye erről a helyzetről.

26 évesen remélhetőleg nem csak játszom a felnőttet, amióta lediplomáztam teljesen önálló vagyok minden értelemben, nem hiszem hogy bármiben is gyerekes vagy éretlen lennék.

2016. jún. 8. 17:35
 28/34 anonim ***** válasza:

off

"Nagypapám 87 évesen még biciklizett" - igaz, azt nem tudta, hova megy meg mér'...(by Bödőcs) :D


Bocs, de ez ugrott be.:-)


on


Nagynénédnek nyilván kínos az ügy, válás után, pláne, ha nagy cirkusz volt, mindig kizárólag a másik fél a hibás, erre te összejössz vele.:-) Ha nem tartjátok a kapcsolatot, ne foglalkozz vele, nagyinak és anyunak mondd el, hogy pillanatnyilag jól érzed magad a pasival, de korai lenne még hosszútávra tervezni, ezért nem érdekel a probléma, ők is szálljanak le róla.

2016. jún. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Szerencsére észnél volt az öreg, testileg és szellemileg is jó erőben volt. Végül a rák vitte el szegényemet 92 évesen, az utolsó egy évben kezdett csak leépülni. Addig összeszedettebb volt, mint édesanyám.

2016. jún. 8. 19:02
 30/34 anonim ***** válasza:
0%
az a gyerekes hogy itt nyafogsz hogy milyen szemetek, ahelyett hogy mindenkit szépen a helyére tennél és tojnál az egészre.Bizonygatni hogy de hááát jó ez így, nekünk ismeretleneknek, közben a család előtt meg nem érted a helyzetet,de őket nem rakod helyre.ne csak idegenekkel legyen nagy a szád ennyi.
2016. jún. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!