Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A nagybátyámmal járok! Szégyel...

A nagybátyámmal járok! Szégyellnem kéne magam?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy férfival, aki 2 éve vált el. Nagyon tetszettünk egymásnak, hamar komolyra fordultak a dolgok. A sors fintora, hogy közben kiderült, hogy édesanyám húgának (kb 10 éve nem láttam, az unokatestvéremet sem ismerem) a volt férje. Még nem tudtam, amikor randizni kezdtünk, és persze ő sem tudta hogy a volt neje unokahúga vagyok. Természetesen megdöbbentünk, amikor ez kiderült, fura volt egy ideig, de nem lett vége a kapcsolatunknak, egy ideje már együtt is élünk. Azonban ez a nagynéném fülébe jutott, aki azóta folyamatosan uszítja ellenem a nagymamámat és az édesanyámat, már ott tartunk, hogy mindenki szemében én vagyok a szemétláda. Szörnyen rosszul esik, mert sokáig nem tudta egyikünk se, hogy ilyen hülye helyzetbe kerültünk, nem akartunk ezzel senkit sem bántani. Talán ha előbb kiderült volna, nem kezdek el randizni vele. De most tényleg ezért kéne véget vetnünk egy jól működő kapcsolatnak?
2016. jún. 6. 15:47
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
97%
Nem, Te nem a nagybátyáddal jársz.
2016. jún. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
96%
Ő nem a nagybátyád, hanem a nagynénéd volt férje.
2016. jún. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
Így van, nincs közöttünk vérrokonság, de elég fura, hogy ő az unokatestvérem édesapja. Nem is zavart addig, amíg a családom el nem kezdte hajtani, hogy dehát ő a nagybátyám és ez így nem helyes.
2016. jún. 6. 15:53
 4/34 anonim ***** válasza:
84%

Nem arról van szó hogy nem helyes, inkább baromi kellemetlen. Nagynénéd bizonyára nem örül neki, hogy a családon belül marad a volt férje. Én is rohadtul mérges lennék a helyében. Rossz érzés látni az exet az új nőjével pláne, ha az únokahúga az új nő.

Amúgy nem idős hozzád a pasi?

Emiatt én se szakítanék már, hogy utólag derült ki. Viszont kellemetlen lesz a dolog családi összejöveteleken, arra készüljetek fel.

2016. jún. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
88%
a nagybátyád akkor lenne ha ő lenne az anyád testvére. Ezt nyugodtan közöld a néppel ha már beszólnak. Ha nincs nagy korkülönbség akkor még annyira sem gáz(mármint akkor értem miértr nehéz nekik lenyelni). Ha bőven a válás után ismerkedtetek akkor mindenki elmehet a fenébe :D
2016. jún. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
Nem vészes a korkülönbség, 12 év van köztünk. Nem igazán lesznek családi összejövetelek, mint mondtam, a nagynénémet már egy évtizede nem láttam, nem hinném, hogy pont most kezdenénk összejárni.
2016. jún. 6. 16:06
 7/34 anonim ***** válasza:
16%
12 év azért sok. Mennyi vagy, 20? Mert akkor sok, mert ő már felnőtt.
2016. jún. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
73%
12 év nekem csak azért sok mert idővel érződni fog ha a másik már javában öregszik,a fiatalabb viszont még nagyon is toppon lenne.
2016. jún. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
4%
Nyelvészeti vitába kár bonyolódni, mert érdekes módon a nagybácsi feleségének van külön megnevezése: ángy, ángyika, de nagynéni férjének nincsen. Egyébként nem olyan ritka az a dolog, amikor egy családon belül többeknek vonzó szexuálisan egy kívülálló, ill. egy kívülállónak több családtag tetszik. Ez csak azt jelenti, hogy van valami olyan vonzerő akár a külső személyben, akár a családtagokban, ami őt (őket) vonzóvá teszi.
2016. jún. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
81%
Anyukad nem ismerte fel a huga volt ferjet, amikor bemutattad neki? Ez egy kicsit furcsa... Vagy elkoltoztel valakihez ugy, hogy meg csak nem is lattak soha a szuleid?
2016. jún. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!