Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A nagybátyámmal járok! Szégyel...

A nagybátyámmal járok! Szégyellnem kéne magam?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy férfival, aki 2 éve vált el. Nagyon tetszettünk egymásnak, hamar komolyra fordultak a dolgok. A sors fintora, hogy közben kiderült, hogy édesanyám húgának (kb 10 éve nem láttam, az unokatestvéremet sem ismerem) a volt férje. Még nem tudtam, amikor randizni kezdtünk, és persze ő sem tudta hogy a volt neje unokahúga vagyok. Természetesen megdöbbentünk, amikor ez kiderült, fura volt egy ideig, de nem lett vége a kapcsolatunknak, egy ideje már együtt is élünk. Azonban ez a nagynéném fülébe jutott, aki azóta folyamatosan uszítja ellenem a nagymamámat és az édesanyámat, már ott tartunk, hogy mindenki szemében én vagyok a szemétláda. Szörnyen rosszul esik, mert sokáig nem tudta egyikünk se, hogy ilyen hülye helyzetbe kerültünk, nem akartunk ezzel senkit sem bántani. Talán ha előbb kiderült volna, nem kezdek el randizni vele. De most tényleg ezért kéne véget vetnünk egy jól működő kapcsolatnak?
2016. jún. 6. 15:47
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:
26 éves vagyok, egy ideje már nem a szüleimmel élek. Egyébként édesanyám révén derült ki ez a dolog, amikor telefonon meséltem az udvarlómról, akkor mondta, hogy a húga volt férjét is így hívják.
2016. jún. 6. 16:46
 12/34 anonim ***** válasza:
29%
Kérdező, akkor sok, mert te még most "nőttél fel" ő pedig már 40 lesz nemsokára."
2016. jún. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:
És az végül is miért baj? Teljesen ugyanúgy gondolkodunk, ugyan azt várjuk az élettől, szeretjük egymást, boldogok vagyunk. Eddig még nem adódott ebből probléma. Lehet hogy majd a későbbiekben fog, de korkülönbség nélkül is mennek tönkre kapcsolatok. Így alakult, inkább próbálom kiélvezni a vele töltött időt, és nem azon aggódni, hogy mi lesz 10-20 év múlva.
2016. jún. 6. 16:52
 14/34 anonim ***** válasza:
50%
Nem sok a 12 év és ha boldog vagy vele akkor semmi gond .
2016. jún. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
80%

akkor lenne jogosan kiakadva a família,hogyha miattad váltak volna el és te tisztában lettél volna vele,hogy ő kicsoda.

de semmi ilyesmi nem volt.

anyukád testvére mit gondolt?hogy elválnak és akkor utána nem lesz más nő az életében?? várható volt,hogy mással fog összejönni független emberként. jelen esetben egy rokonnal. de én még annak se nevezném,ha kb 10 éve nem láttad.

a nagymamádnak és anyukádnak mondd meg,hogy rosszul esik,hogy nem örülnek a boldogságodnak..

a nagynéni meg fogja fel,hogy semmi köze nincsen hozzá,hogy a volt férje kivel jár.az ilyen uszító kampányokkal egyedül magát járatja le.

2016. jún. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a kedves válaszokat, örülök, hogy ti is az én álláspontomon vagytok!
2016. jún. 6. 20:14
 17/34 anonim ***** válasza:
47%
Nagynénéddel ne foglalkozz, a kor meg sztem sem sok. Szüleim 35 éve élnek együtt boldogan, apum 11 évvel idősebb, tesómék is 10 éve vannak együtt szintén 11 év korkülönbséggel.
2016. jún. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
47%

Ne foglalkozzál az irigyekkel!

Egyáltalán nem sok a korkülönbség főleg manapság, amikor az "ideális" korkülönbséggel rendelkezők is 2-3 év múlva elválnak többnyire!

2016. jún. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
100%
Ha már nagyon nem bírnám a baszogatásukat, akkor megmondanám, hogy igazán nem tehetek róla, hogy testvérekként ennyire nem tartják a kapcsolatot, hogy nem ismerem az édesanyám húgának a férjét/volt férjét. Ha tudtam volna ki ő, természetesen nem jöttem volna vele össze.
2016. jún. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
jó nem sok a korkülönbség még hogy csak ketten vannak, de ha majd családot akarnak akkor később rizikós lesz, hisz idősebbként nehezebben tartja majd az iramot, pedig szükség lesz az ő segítségére is.Aztán hamarabb elhalálozhat, minél későbbre hagyják a családalapítást annál rizikósabb hogy anyuci egyedül marad idő előtt a gyerekekkel. De ettől függetlenül a család többi tagjának semmi köze kivel jöttél össze.
2016. jún. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!