Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek értéktelenebb...

Szerintetek értéktelenebb ember az a nő, akinek nincs gyereke? Mert én nagyon sokszor hallom ezt.

Figyelt kérdés
2016. jún. 6. 09:12
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
73%

Előző!


Erről van szó! Nagyon jól írtad: a kérdés pontatlan. (Más válaszoló is írta már, csakhogy nem fejtette ki, miért.)

A kérdés nagyon felületes, illetve az a felületes, amit a Kérdező oly sokszor hall.

egy 3-gyermekes, ledoktorált, kutatással foglalkozó nő, akinek 80.000 Ft a nyugdíja...:((

2016. jún. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
61%

Maga a gyerek meglete a nagy semmi

Tenyleg iq sem kell doktor bacsi jo penzert kinyomja beloled.

De felnevelni az mar kemeny munka.

Az a no akinek elete egyetlen ertelme a gyerek nagyot koppan ha gyereke felno es onnalo eletet kezd.

Annyi sok jo dolog van a vilagon ami ertelmer adhat a szaporodas a legkonnyebb eletcel pont mint az allatoknal.

2016. jún. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
85%

Volt egy alsós tanító nénim, akinek nem lehetett gyereke... És évekig dicsérte minden kollégája meg diákja, hogy milyen jó ember meg jó pedagógus. (Én is szeretettel emlékszem vissza rá mindig.)

És volt a szomszédunkban egy csaj, ikergyerekekkel. Annak meg állandóan az ordibálását hallgattuk, meg azt, ahogy veri a gyerekeket. Aztán elég hamar el is tűntek a környékről, gondolom, valaki megelégelte a cirkuszt. (Nem tudom, mi lett velük, de ha jól számolom, mostanra már azok az ikrek is jócskán felnőttek. És csak remélni merem, hogy nem valami bűnözőként tengenek valahol a szerencsétlenek...)


Szerinted e közül a két nő közül melyik az értékesebb?

2016. jún. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
31%

Egy JÓ ANYA (de feltétlen tökéletes, de igyekszik jó anyja lenni a gyereknek) nagy érték, egy kincs. (hogy ez pontosan mi, az másik kérdés)


Relative kevésbé eszmeileg értékes nőként az a nő, akinek nincs, vagy rosszul, nem szeretettel, stb nevel, vagy nem nevel.


Emberként meg nem értéktelen, más értékei vannak.


Remélem érthető a logika, és nem bántottam vele senkit.

2016. jún. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!