Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek értéktelenebb...

Szerintetek értéktelenebb ember az a nő, akinek nincs gyereke? Mert én nagyon sokszor hallom ezt.

Figyelt kérdés
2016. jún. 6. 09:12
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
76%
Van valami a kérdésedben, hiszen itt is mindenki le lett szavazva, aki szerint nem értéktelenebb :)
2016. jún. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim válasza:
86%
Nem ettől függ. Ha van gyereke, azt is elhanyagolhatja, bánthatja. Szomorú, de van ilyenekre példa. Gyerek nélkül is lehet értékes tagja a társadalomnak valaki, nemtől függetlenül.
2016. jún. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
84%

Senki nem lesz értékes ember önmagában attól, hogy van gyereke. Szülni bárki tud, nem kell hozzá sem ész, semmi. Nézd meg a legalacsonyabb rétegeket, mennyi gyereket szülnek a semmire, a többi dolgozó ember terhére. Ők volnának ezzel a logikával az értékes emberek? Csak mert kipottyantottak pár gyereket magukból? Ugyan már!

Gyerek nélkül is lehet nagy dolgokat véghez vinni, és gyerekkel is lehetsz egy ingyenélő senki, aki a gyerekéből is bűnözőt nevel.

Senkit nem határoz meg az anyaság.

2016. jún. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
25%
Nem ertektelenebb, csak szegenyebb.
2016. jún. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
84%

nem. ennyi erővel az a férfi is értéktelen,akinek nincs gyereke..

amúgy meg én sokra becsülöm azokat,akik belátják,hogy nekik nem való gyerek. inkább, mint hogy muszájból vállaljanak aztán megkeserítsék a gyerek életét. nem mindenki való szülőnek. itt is hány olyan kérdés van,hogy a gyereknek mondogatják,hogy kár volt megszülni téged,hiba vagy stb.. na az ilyen emberek jobb lett volna annak idején nem vállalnak gyereket.. csak a társadalmi nyomás miatt sokaknál ez nem opció. pedig semmi gond nincs vele.

2016. jún. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
91%
Szülni egy kóbor macska is tud az nálam nem teljesítmény.Szóval: Nem.
2016. jún. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
63%

Én a gyerektelen koléganőmnek mondtam mindig hogy ő értékesebb a munkaadok szemében ,mert nincs gyereke.nekem 3 van .

Akkor inét nézve a gyerektelen értékesebb mint gyerekes .munkaadoknál.

Ugyhogy kedves kérdező hülyeség amit halasz.

2016. jún. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
11%
17 tévedsz nem mindenki tud szülni.Még a macska sem mivel az meg ellik
2016. jún. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
77%
# 19 képzeld ugyan azt a folyamatot jelenti és igenis mindenki tud kivéve ha egészségügyi gondja van csak itt nem erről van szó.Ne oszd az észt mert nincs miből.
2016. jún. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
4%

Ha két nő közül az egyiket "likvidálni"kellene, szerintem az anyának kellene maradnia.


De persze millio egyéb szitu is lehetséges egyéb variáciokkal ha az élet értékét keressük.

2016. jún. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!