Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki jöhet két ember étkezése...

Ki jöhet két ember étkezése 50 ezer forintból egy hónapban?

Figyelt kérdés
Elég kevés, de most nem lesz más választás.

2016. márc. 24. 17:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
86%
Simán.
2016. márc. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
86%

Igen. Még átlagosnál nagyobb étvággyal is, a plusz kalória nem kerül sokba, ha a megfelelő tápanyagbevitel (a kalóriát kivéve) megvan.

Persze akármilyen igények nem férnek bele, de egy kellően bőséges, egészséges, finom (bár ez ízlés dolga) étrend igen. Nem akárhogy, némi igyekezet, odafigyelés azért kell, de megoldható, szinte mindenféle étrendhez, úgy értem, hogy simán ki lehet zárni komplett tápanyagcsoportokat (pl. nálam minden olcsó szénhidrát kiesik, a zöldségeket kivéve), aminél egyesek azt gondolják, hogy megdrágítja az étrendet.

2016. márc. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
55%
Azért extrém esetekben nem jön ki, egy izmos óriás testépítőt egyedül se tuti, hogy etetnék ennyiből (attól függ, milyen az étrendje).
2016. márc. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
33%

Simán. A nyugdíjasok ennél jóval kevesebből megoldják. Ők még tudják, hogy kell spórolni.

Ha nem költesz nasikra, üdítőkre és hagyományos, valódi ételeket készítesz simán kijön.

2016. márc. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
46%
Elég szűkösen, de megoldható otthoni főzéssel.
2016. márc. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
60%
1500-2000 Ft jut naponta a boltra. Én így szoktam számolni. Simán kijössz, mi párommal sokáig 30.000 Ft-ból éltünk. Napi 1000 Ft-ból.
2016. márc. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
48%

persze. bár ne így próbáld ki a szarvasgombát meg a lazacot :D

de ha átlagos igényeitek vannak, akkor szerintem kijön, minden további nélkül.

2016. márc. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
72%
Simán. Ketten van, hogy 40-ből is bőven kijövünk, úgy, hogy nem csak kenyérre meg felvágottra költünk, hanem elég sok zöldséget, gyümölcsöt, sajtot falunk a párommal. Szerintem a titok az, hogy előre el kell gondolni, kb mit szoktatok enni, illetve mit terveztek enni. Mi is így szoktuk és egy hétre előre bevásárolunk főzéshez alapanyagokat, így simán kijövünk 40-50ezerből egy hónapra.
2016. márc. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
36%
Vicclesz? Simán. Én egyedül van hogy heti 1000 Ft-ot költök kajára. Jó monduk ez tényleg kevés, de a heti 2-3 ezerből már boldogan kijövök. Sosem értettem, hogy tudnak egyes átlag, egészséges emberek több 10 vagy 100 ezret kajára költeni egy hónapban. Aztán kiderült, hogy a legtöbbnek természetes a napi kajarendelés, éttermezés, kávécska stb... Ja hát így persze, hogy megy a pénz. Szerintem tök felesleges ezeket méregdrágán megvenni amikor otthon is meg lehet csinálni.
2016. márc. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
65%

Igen ,én egyedül vagyok,20-30 ezret költök és sokat eszem .Nem krumplit kenyérrel .

Annyi a titok szerintem,hogy én zöldségekből idénynek megfelelőt veszek,sok tojást, húst ha van valami jó kis akció szép húsra,akkor előr ebetárazok,lefagyasztom . Csont az filléres tétel,én nagyon sok levest főzök mert imádom ,és csontból a legfinomabb .


Ami iszonyat viszi a pénzt ,és nem is gondolná az ember felétlenül :

Felvágottak,kenyér,tej ,joghurtok,nasik,kajarendelés . Mióta ezekről leszoktam majdnem megfeleződött a kajaköltségem .. (előtte 60 is simán elment)

2016. márc. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!