Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek értéktelenebb...

Szerintetek értéktelenebb ember az a nő, akinek nincs gyereke? Mert én nagyon sokszor hallom ezt.

Figyelt kérdés
2016. jún. 6. 09:12
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
24%
* Csak ugye a kérdésben semmilyen egyéb feltétel nem állt, csak natur a gyermek.
2016. jún. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
68%
21: Tényleg? A munkanélküli kolompár iszákos gyerekeket potyogtatóval szemben a rákkutató gyermektelent likvidálnád?
2016. jún. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
18%

Ha csak a gyermeket nezzük.direkt irtam te nagyon ertelmes kolompár!


A kerdező sem ugy kerdezte hogy egy csöves anya ertekesebb e.nem szabott felteteleket.

2016. jún. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
0%
A rákkutato meg biztos sokat érne egy lakatlan szigeten...!
2016. jún. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
0%
Ja.tudnának mit enni :D kutathatná a rákokat a tengerben :D
2016. jún. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
71%
Nyilván neked még senkid nem halt meg rákban. Bár ahogy elnézem, neked mindegy, majd szülsz helyette másikat.
2016. jún. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
72%
Miért lenne az? Akkor az is értéktelen lenne, aki szeretne gyereket, de pl. egy betegség vagy egyéb rajta kívül álló ok miatt soha nem lehet neki? Bár ezt egy gyerekesnek hiába magyarázod... Tesóm is szeretne, évek óta próbálkozik a párjával, orvosi segítségek tömkelegét vette igénybe és mégse jött össze neki. De ő csak egy értéktelen senki, aki havonta 200-220 órát melózik 2 munkahelyen...
2016. jún. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
11%
két rákkutato közül melyik ér többet...?
2016. jún. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
19%

Amugy van valaki aki értette hogy két szimpla nőről beszéltem nem pedig megkulonboztetve őket, hogy az egyik kutato, a masik meg nem, hanem csupán egyik anya másik nem?és ennyi.


Csak erdekes a szinvonal..

Egyszerubben A es A+B között johogy az utóbbi a több...

2016. jún. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem nem jól tetted fel a kérdést. Az értéktelenséget kinek a szemével nézed? Mit értesz az alatt, hogy van gyermeke? Egy ember - legyen nő vagy férfi - nem attól értékes vagy értéktelen, hogy van-e gyermeke. Lehet neki 25, ha nem tud róluk megfelelően gondoskodni, nevelni őket, hasznos, értelmes embert faragni belőlük, mit ér? A költő szavaival: egy kódisból kettőt, ugyan mér csináljak? Aztán vannak árnyalatok. Jómagam pl öt gyermeket neveltem fel, szépek, értelmesek, hármójuk diplomás, egyikük szakmunkás, egy még tanul. Sajnos nem elég törekvőek, nem elég önzők, mert azt látták, hogy a szüleik az ő érdekükben szinte mindenről lemondtak. Szerinted megérte? Élhettem volna én is úgy, hogy gyermektelenül keresztül-kasul utazom a világot, dajdaj hajnalig, luxusautó, villa, stb. Nem ezt választottam, mert hittem a nagycsaládok támogatásában. Közben rájöttem, hogy a gyerekcipő ára duplája a felnőttnek. Dolgozik öt gyermekem, akiktől levont járulékokból több nyugdíj kifizethető. Az én nyugdíjamnak semmi köze a nevelt gyerekek számához, sőt aki ráért a karrierre koncentrálni,mert nem nevelt gyereket, nem volt velük otthon, a nyugdíjból is a többszörösét kéri.

Ki az értékesebb? Ki vállalt áldozatot, mondott le minden luxusról, ami a másiknak természetes volt, "megjárt"?

Öregségemre, remélem - bár erre sincs garancia - szerető unokák vesznek körül, a gyerekeim nem vetekednek, hanem segítik egymást, s így tettem valamit értük és a társadalomért. Ezen kívül még rengeteg aspektusból értelmezhető a dolog, csak konkrétabb feltételek mellett kellene róla gondolkodni!

2016. jún. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!