Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány legjobb barátod van?

Hány legjobb barátod van?

Figyelt kérdés

Neked hány legjobb barátod van?

Nekem 6 legeslegjobb de mostanába csak az egyikre figyelek mert a többiek engem le****nak.. -.-" de ha viszont vele vagyok (azzal az egyel akit mondtam) akkor akik leszarnak akor jobban kiközösitenek.. ez annyira szar helyzet.. mostmár én is teszek rájuk mert kikészitenek.. sztetek mitcsináljak? xĐ ^^


2010. ápr. 11. 16:59
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
2 olyan ember van, akinek az égvilágon mindent elmondok és mindent tudnak rólam (egyformán), és ugyanannyit vagyok mindkettőjükkel. Ennek ellenére közülük mégiscsak az egyik a legjobb barátnőm. Vele soha nem fog megszakadni a kapcsolatom mégha éveken keresztül nem fogjuk látni egymást akkorse. Az embernek csak egy igaz barátja lehet egész életében, amíg őt nem találja meg, az addigi kapcsolatai csak felszínesek. Utána pedig lehetnek nagyon nagyon jó barátai,mindig csak egy lesz a legjobb. De ezt érzi az ember.
2010. ápr. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

tudom mit csinálok (L)

igazatok van.. az embernek nem lehet 6.. igazán 1 v talán 2.. akikre igazán oda figyelek (L)

köszii

2010. ápr. 11. 17:54
 23/27 anonim ***** válasza:
1
2010. ápr. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Nekem még legrosszabb barátom sincs. ;D
2010. júl. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim válasza:
Nekem egyetlenegy barátom van, aki egyben a lehjobb barátom is, mivel csak ő van, de nem ezért a legjobb barátom, hanem mert nagyon jól egymásra találtunk:-)
2010. júl. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Kettő, az egyiknek Anna a neve, a másiknak Szandi.
2011. jún. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 Doruss ***** válasza:

Igazából nem szeretem a barátaimat rangsorolni.

De van egy legjobb, akivel kb. két testben egy lélek vagyunk, és tudom, hogy vele sosem fogom megszakítani a kapcsolatot. Rajta kívül még 5 barátnőm van, akik szintén nagyon jó barátnők.

Tapasztalatból tudom, hogy ha valaki ki akar sajátítani, az nem igazi barát. Én valami ilyesmi helyzetet szűrök le a kérdésedből. Vagyis ha kiközösítenek azért, mert valaki mással többet lógsz, mint velük, az nem vall igazi érzelmekre. Lehet, hogy jobb lenne hanyagolni őket... bár nem egészen értem, mit értsz az alatt, hogy lesz@rnak téged. Ha ez azt jelenti, hogy kerülnek, vagy úgy tesznek mintha nem lennél ott, vagy ilyesmi, akkor te se menj utánuk. Egy lánnyal majdnem 10 évig legjobb barátnők voltunk, egy harmadik lánnyal alkottunk egy "csapatot", aztán amikor ott voltam velük, sokszor nem is törődtek velem, úgy éreztem, mintha lekezelően bánnának velem, úgyhogy aztán otthagytam őket. Kicsit néha sajnálom, de ha jobban átgondolom, jobb is, hogy nem lettem olyan mint ők...

2011. szept. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!