Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány legjobb barátod van?

Hány legjobb barátod van?

Figyelt kérdés

Neked hány legjobb barátod van?

Nekem 6 legeslegjobb de mostanába csak az egyikre figyelek mert a többiek engem le****nak.. -.-" de ha viszont vele vagyok (azzal az egyel akit mondtam) akkor akik leszarnak akor jobban kiközösitenek.. ez annyira szar helyzet.. mostmár én is teszek rájuk mert kikészitenek.. sztetek mitcsináljak? xĐ ^^


2010. ápr. 11. 16:59
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
1 volt 8éven keresztül,de sajna megszakadt a kapcsolatunk azóta nincs egy legjobb barátom sem...Haverjaim vannak de abból sem sok...sőt lehet azok sincsenek...
2010. ápr. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
1 db
2010. ápr. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
csak egy van
2010. ápr. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Szerintem egy embernek csak 1 legjobb barátja lehet...a többi csak nagyon jó barát. A kutya számít? Nekem ő a legjobb barátom.
2010. ápr. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
egy sincs (mármint az én felemről a legeslegjobb bnő, de ő felőle szerintem én csak úgy bnő vagy sajnos, pedig eggyüt nőttünk fel:S) 17/L
2010. ápr. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

nekem 2 legjobb van, de nem igazán szoktam rangsorolni őket:) Egyik messze lakik tőlem (3ookm) a másik pedig csoporttársam egyetemen.

Sok barátnőm van akit "legjobbnak" is tarthatnék akár, de a LEGJOBB kettő van:D egyenlő helyen:P

2010. ápr. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Nekem 1,de mindenben számíthatok rá és ez fordítva is igaz. :)
2010. ápr. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Nekem is csak 1 van,a többi mind haver.
2010. ápr. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

öm...nekem 2..:$

13/L

*T.^.^*

2010. ápr. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
kettő -akikre mindig számíthatok, mindent tudnak rólam,nem ítélnek el semmiért, próbálnak a jó irányba terelgetni(fordítva is igaz),megbízom bennük,akikkel olyanok vagyunk legalább mint a tesók már évek óta .nem fogok sorrendet állítani közöttük, nem is lehetne .csak örülni tudok és hálás vagyok, hogy két ilyen ember áll mindig mellettem.nem mindenki ilyen szerencsés.
2010. ápr. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!