Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy pedagógusról honnan...

Egy pedagógusról honnan tudjam, hogy kedvel-e vagy sem?

Figyelt kérdés
Van egy pedagógus(történetesen az évfolyamtársaim oszt.főnöke),aki nekem nagy példaképem lett az évek során.Most 8.-as vagyok,lány.Nagyon megszerettem,nem tudom,hogy miért.Én arra gyanakszom,hogy talán azért,mert segít mindenben.Múltkor is fájt a hasam szünetben,odamentem hozzá(oszt.főnököm nem volt),és kértem tőle gyógyszert,adott,meg még meg is kérdezte,hogy mitől fáj a hasam,és mondta,hogy jobb lett volna görcsoldó.Nagyon jókat szoktam vele beszélgetni,de nem "nyalok" neki,tehát nem érdekből beszélgetek vele.A szakkörére is járok,mert érdekel az informatika,és kiakarom használni az utolsó évemet az általánosban.Viszont ennek a tanárnak(nőnek) vannak olyan percei,napjai,mikor rettentő agresszív és nem tudom,hogy olyankor mi a baja.Van,mikor nem is beszél hozzám,amikor beszélek hozzá,ilyenkor totálisan szomorú vagyok.Megharagudni rá?Hát nem tudok.Illetve eddig nem tudtam!Egyszerűen fáj az,ha nem tudom,hogy akkor ő most kedvel-e vagy sem.Nem tudom eldönteni.Megvonjam tőle a kedvességet,és ha ő majd kedves lesz velem,akkor újra én is legyek kedves vele?Vagy megvonjam tőle a maradék időre a szeretetet?Én ragaszkodó lány vagyok,mert örökbefogadtak,és hát ugye mindig ragaszkodtam egy emberhez a közvetlen közelemből..most ő rá került a sor.
2010. ápr. 10. 23:44
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:

Különben az oviba is hasonló volt a szituáció:

Volt egy óvonéni,akit szerettem,mindig odamentem hozzá és az ölébe akartam ülni xĐ alsó tagozatban is volt egy tanár,akit nagyon bírtam,jobban,mint a többit.És persze ott volt vele szemben a rossz is,akit utáltam.És egyszerűen már nem tudom elképzelni,hogy hogyan szerethettem az óvonénit meg az alsó tagozatos tanárnénit..lehet,hogy egy év múlva meg majd azt nem tudom elképzelni,hogy hogyan szerethettem ezt a tanárt?:P:S

2010. ápr. 10. 23:48
 2/26 anonim ***** válasza:
41%
Ragaszkodj hozzám nyugodtan,én nem ráználak le!:)
2010. ápr. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
De kihez ragaszkodjak,ha azt sem tudom,hogy ki vagy?:P
2010. ápr. 10. 23:53
 4/26 anonim ***** válasza:
47%
Egy fiú vagyok!:)
2010. ápr. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Nah persze,azért válaszoltál így:D
2010. ápr. 10. 23:55
 6/26 A kérdező kommentje:
De azért kérek rendest választ is:D
2010. ápr. 10. 23:55
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Egy tanárnak tartása kell hogy legyen, hiszen gondold el ha a többiek észrevennék, hogy te vagy a kedvence, azt hinnék kivételezik veled. Tartsd meg vele továbbra is a jó viszonyt, de ne kívánd, hogy majomszeretettel fog téged szeretni.
2010. ápr. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Jaj,nem kivánom én azt..:P

csak,hogy ne legyen olyan izééé..igazságtalan:P

és nem akarok a kedvence lenni

2010. ápr. 10. 23:59
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!

Ne vedd sértésnek de lehet csak szélsőségesen tudsz érezni...vagy nagyon "ÚTÁLSZ" valakit vagy nagyon"SZERETSZ":)Ez természetessen nem baj...de tudni kell határokat szabni...!Persze ,hogy megkedveled a tanárodat és akit szeretün azzal törődünk is...de vannk olyan dolgok amiket tartoznak rád..ás lehet,hogy nyomasztja valami a tanárodat de mint magánembert és nem mint pedagógust...érted???

Ez nem elleded irányul,szerintem kedvel téged..és---ha ápolod ezt a kapcsolatot a későbbiekben is hasznát veszed a tanácsainak:)

Bocs a helyesírásért!

2010. ápr. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.Persze,hogy a személyes ügyeibe nem akarok beleavatkozni.De akkor hogyan oldhatnám fel ezt a hatalmas nagy szeretethiányt?Anyám nincs jó passzban,apámmal nem vagyok jó kapcsolatban.
2010. ápr. 11. 00:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!