Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy pedagógusról honnan...

Egy pedagógusról honnan tudjam, hogy kedvel-e vagy sem?

Figyelt kérdés
Van egy pedagógus(történetesen az évfolyamtársaim oszt.főnöke),aki nekem nagy példaképem lett az évek során.Most 8.-as vagyok,lány.Nagyon megszerettem,nem tudom,hogy miért.Én arra gyanakszom,hogy talán azért,mert segít mindenben.Múltkor is fájt a hasam szünetben,odamentem hozzá(oszt.főnököm nem volt),és kértem tőle gyógyszert,adott,meg még meg is kérdezte,hogy mitől fáj a hasam,és mondta,hogy jobb lett volna görcsoldó.Nagyon jókat szoktam vele beszélgetni,de nem "nyalok" neki,tehát nem érdekből beszélgetek vele.A szakkörére is járok,mert érdekel az informatika,és kiakarom használni az utolsó évemet az általánosban.Viszont ennek a tanárnak(nőnek) vannak olyan percei,napjai,mikor rettentő agresszív és nem tudom,hogy olyankor mi a baja.Van,mikor nem is beszél hozzám,amikor beszélek hozzá,ilyenkor totálisan szomorú vagyok.Megharagudni rá?Hát nem tudok.Illetve eddig nem tudtam!Egyszerűen fáj az,ha nem tudom,hogy akkor ő most kedvel-e vagy sem.Nem tudom eldönteni.Megvonjam tőle a kedvességet,és ha ő majd kedves lesz velem,akkor újra én is legyek kedves vele?Vagy megvonjam tőle a maradék időre a szeretetet?Én ragaszkodó lány vagyok,mert örökbefogadtak,és hát ugye mindig ragaszkodtam egy emberhez a közvetlen közelemből..most ő rá került a sor.
2010. ápr. 10. 23:44
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
És :S mi van,ha nem oldódik ez a szeretethiány??:(
2010. ápr. 11. 00:05
 12/26 A kérdező kommentje:
Múltkor azt álmodtam,hogy megölelek valakit(rokonaim közül)..és olyan jó érzés fogott el,mintha valóban megtörtént volna.Csak felébredtem..:(
2010. ápr. 11. 00:06
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

00:01-es vagyok:)

Nőről van szó?

2010. ápr. 11. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

Drága!

Nincs barátnőd..vagy egy rendes fiú akivel szívesebben beszélgetnél.??

Tudod én nagyon mamás vagyok ..és tudom milyen az amikor meghal pl. egy szeretted aki nagyon közel állt hozzád és ...keresed szeretnéd megölelni csak egy pillanatra mert az olyan jó érzés..:(

Lelkiölelésem neked:))Egy édesanya:)

2010. ápr. 11. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm.Ez így láttatlanba is jólesett:)

De jó lehet a gyerekednek..csak ő lehet,hogy nem tudja,nem érzi..de én érzem:D:) köszönöm.

2010. ápr. 11. 00:14
 16/26 A kérdező kommentje:

Nőről van szó,igen.

Annyiszor hallgattam már Z.Jimmy-től a Most kell,hogy nagyon szeress című számot.Arra vágyok,amit ez a szám megfogalmaz.Csak egy szoros,jó erős ölelésre.

2010. ápr. 11. 00:15
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt olyan kedvenc tanárom általánosban, akivel el tudtam beszélgetni, és még most évekkel később is, ha találkozunk (anyu is ott tanít). Neked biztos nem lehet könnyű a családi helyzetből adódóan, és gondolom, a tanárok is tisztában vannak ezzel. Annyit próbálj meg, hogy ez az egész ne menjen minden más rovására, mert kínos lehet akár a társaid szemében is (én tanárgyerek voltam, és ez is elég volt, hogy kiközösítsenek, pedig nem kivételeztek velem a tanárok, sőt, sokszor jobban szívattak, ennek ellenére jó jegyeim voltak). Anyunak van egy volt diákja (lány, és tipikus vadóc volt), aki mai napig visszajár hozzá, pedig már túl van az érettségin is, de minden évben eljön a suliba csak anyu miatt.
2010. ápr. 11. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
2010. ápr. 11. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
Drága. Én tanár vagyok, de nagyon félek mély érzelmi kapcsolatot kialakítani gyerekekkel, mert problémaforrás lehet. Így is úgy szoktak hiányozni 4 év után. Vannak kedvenceim, de azért, mert jók a tantárgyamban, egy rugóra jár az eszünk, tisztelettudóak. De tartom a pár lépés távolságot és ők is. Van olyan kollégám, aki túl közel engedi a diákokat és volt belőle gond. Barátodnak ne tekintsd szerintem, de példaképnek lehet. Nekem is vannak ingerültebb napjaim! Ő is ember, lehet bármilyen gondja, lehet fáradt... nem hiszem, hogy ez ellened irányul, de olyankor hagyd békén. Engem idegesítene, ha még csevegni kellene, amikor nincs kedvem. Igen, van hogy a tanárnak is elege van mindenből, mert legtöbbünk megélhetési gondokkal is küzd ilyen fizetés mellett.
2010. ápr. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Na igen,van amelyik tanár panaszkodik egy sort,aztán úgy tart órát,hogy látszik rajta,hogy milyen ideges.:S
2010. ápr. 11. 16:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!