Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van valaki a párod családjából...

Van valaki a párod családjából aki általad megmagyarázhatatlan okokból nem kedvel?

Figyelt kérdés

Van a párom családjában egy nő, aki szerintem ha tudna első perctől helyből képen törülne...oka nem nagyon van rá, sőt nincs is, soha nem ártottam neki(k).

Hiába próbálok mosolyogni neki, esetleg kedveskedni, bármi, meg se lövi. Van egy kisgyereke most (de van már két nagy gyereke is) egyszer kértem, hogy én megfogom míg elrendezi a gondját, erre annyit mondott csak nem képzelem, hogy ideadja? WTF?:-S

Végül ott voltam a kicsi keresztelőjén, hát kicsit olyan érzésem volt, hogy "muszáj"-ból ott voltam én is...akkor sem foghattam meg a gyereket, sőt szóba sem állt velem a nő. Legutóbb mikor találkoztunk sem szólt semmit.

A párom szerint hagyjam, ő ilyen...engem amúgy nem is érdekel a téma, csak nem tudom valaki, hogy lehet ilyen savanyú...ok nélkül...


2011. márc. 1. 07:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, a párom nővére,de ő a páromat se kedveli és egy nagy sz*r keverő.Engem ok nélkül leordított egy olyan miatt amit nem is követtem el és egyből rágalmazatott ahelyett h. rákérdezett volna.Ráadául ha mi nem szólunk ő nem is tudott volna a dologról h. mi történt.Egy idegbeteg nőszemély :-)
2011. márc. 1. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem egy barátnöm van aki oknélkül tud utálni embereket.

A´lltalában csak nöket, és olyanokat akik csinosabbak nála, és konkurencának tekinti. De amúgy férjes, gyerekes nö, de még is.

Szóval vannak ilyen emberek. Egy apró dolog nem tetszik nekik, és mindig ilyenek lesznek.

Kakilj rá.

2011. márc. 1. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Távolabbi rokonságban van. A párom unokatestvérének az anyósa. Az mindenkire ferde, gyanakvó szemmel néz és alapból utál mindenkit. Mi is viszont, de nem mi kezdtük.
2011. márc. 1. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
:)) hát ez nagy. jó mert nem vagyok egyedül:D
2011. márc. 1. 08:02
 5/9 anonim ***** válasza:
Van persze. Hú én csak mosolygok rajta, de megemlítette a nő, hogy belőlem rengeteg negatív energia sugárzik. ha szemmel ölni tudna, már bizti nem élnék. apróbb szurkálódásokon kívül azért bántani nem bántott. ha jobban bele gondolok nekem is vannak olyan emberek akiket valamiért nem csípek. Soha semmi nem történt közöttünk, megmagyarázni nem tudom, de így van.
2011. márc. 1. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ismeros a helyzeted.

Az En sogornom is hasonloan viselkedett Velem, s az volt a legnehezebb elviselni, amikor Rad nezz, es szinte szoritja a gyermeket, hogy nehogy mar Te fogd meg.

Sose felejtem el azt a tekintetett, de azota sem kozeledem hozza, sot nem veszek Rola tudomast. Ezt csak igy tudod kezelni, de azt hiszem, hogy talan feltekeny Rad, s ezert viselkedik igy, hiszen megalaz ezzel, illetve megakar alazni,

tehat ne add meg Neki a lehetoseget.

2011. márc. 1. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem a volt barátom nagyszülei voltak ilyenek. Generációs házban laktak, és valahányszor átmentem állandóan zaklattak minket, beszóltak...Pedig nem vagyok egy utcalány, és nincs kétes hírnevem.

Egyik nap a régesrégen látott barátaimmal beültünk beszélgetni, és tőlük mentem el, majd vissza.

Ahogy elmentem a Nagyfaterja egyből azt ecsetelte, hogy bitzos most csalom meg, meg ilyesmi...


Két hónapja otthagytam a srácot, mert már nem bírtam idegekkel. Neki mindegy volt, nekem nem.

2011. márc. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nincs, mivel meg tudom magyarázni.


Ha érdekel a pszichológia és olvasol a témában eleget, te is meg tudod majd magyarázni. Az ilyen esetek mögött gyakran áll olyan, hogy az illetőnek korábban valami gondja volt valakivel, akit te nem is ismersz, de ő valamiért rád vetíti azokat a bajait amik ott voltak, illetve annak a másik embernek a tulajdonságait. Néha elég ehhez egyetlen külső jegy, amiben hasonlítasz arra az általad nem ismert emberre. Mindezt tudattalanul tesszük, tehát nehéz is meggyőzni minket arról, hogy hülyeség, amit csinálunk, pedig hát a fentiek szerint eléggé az. De így működünk. :)


Tennivaló nincs ezzel. Ha csak valamiért nem muszáj nektek jóba lenni, akkor elfogadod, hogy ez van, és nem erőlteted. Kész. Párodnak igaza van. ;)

2011. márc. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem az anyósom és apósom. Háromszor láttak, és leírtak. Mi ennek ellenére összeházasodtunk. Na az betette a kaput. Azóta még a fiúkat is kitagadták. Szép baleset!Pedig semmi okuk nincs rá. Törődöm a fiukkal, dolgozom, nem élek frivol életet. De hát aki hülye, az is marad.
2011. márc. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!