Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Elmondjátok a párotoknak, ha...

Elmondjátok a párotoknak, ha szomorúnak érzitek magatokat? Például, ha a családjából valaki szavakkal, lalkileg megbánt? Vagy ha nem érzitek jól magatokat ott, ahol laktok? Hogyan kezdjek neki?

Figyelt kérdés
2010. júl. 24. 11:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nekem nem kell mondani, ismerjük egymást, látjuk egymáson ha valamelyikőnk rosszkedvű.
2010. júl. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nem kell elmondanom. Látja rajtam, ha valami nem stimm, és rákérdez, vigasztal. Mióta vagytok együtt?
2010. júl. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Persze,szerintem ez egyértelmű.Egy jól működő kapcsolatban ilyesmit meg kell beszélni.Mondd meg neki,hogy szeretnél vele beszélni,van egy két fontos dolog,ami téged nagyon bánt,és szeretné,ha neki elmondhatnád,vagy megoldást találnátok.:) Ne félj,biztos megértő lesz.
2010. júl. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Meg se kell szólalnom, tudja, ha bajom van. Elmondom neki, hogy mi az, legyen akár a családjáról szó, vagy bármi másról.

Mivel nem tudom milyen párod (megértő, hirtelen haragú), ezért passz, hogy hogyan kezdj neki.

2010. júl. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
1,5éve vagyunk együtt, de régóta ismerem, van egy gyönyörű kisbabánk is. Ő látja rajtam, ha szomorkodom, és meg is kérdezi, miért. De akkor nincs merszem válaszolni.
2010. júl. 24. 11:39
 6/18 anonim ***** válasza:
Miért nincs merszed? Hiszen a párod. Kivel beszélnéd meg a problémáid, ha nem vele?
2010. júl. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Én megértelek. Ugyan ez a helyzet velem is. Nincs merszem válaszolni, így magamban tartom..

Belőlem kiölték azt a reményt, hogy valaha bárkit is érdekelhet, mi bajom. Persze Őt érdekelné, tudom, de ezen már nem könnyű nekem változtatni...

2010. júl. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 eszo ***** válasza:

Tőlem, ha megkérdezi mi bajom, és azt mondom, hogy "Semmi"..úgysem hiszi el..és addig nyaggat, amíg úgyis kinyögöm..


Bár amit te itt felsoroltál, hogy pl nem jól jössz ki vmelyik rokonával, vagy megsértett, vagy nem szeretsz ott lakni..ez olyan kis semmiség..erről miért félsz beszélni neki!!

Nem olyan mintha kinyírtál volna valakit, és azt félnél eelmondani.. bocs a hasonlatért..csak nekem ez olyan bagatel ügy!


sok sikert neked! remélem sikerül megbeszélnetek!!!

2010. júl. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 eszo ***** válasza:

Mondjuk van egy tippem:


A párodéknál laktok, és az anyja csesztet, mi???


háát így kicsit cikibb lenne..

2010. júl. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

mi mindent megbeszélünk egymással-beleértve ezt is-teljesen természetes,hiszen ő a párom és egyben a legjobb barátom is.

21/L

2010. júl. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!